Wpis z mikrobloga

@The21NK: Ja nie wiem po co cenzurować imiona i nazwiska takich osób? Zamiast unaocznić i napiętnować imię tego zboka to Ty je cenzurujesz. Na policję z nim bo może znaleźć bardziej podatną osobę od Ciebie i zrobić komuś życiowy gnój, ludziom się wydaje że to heszki śmieszki a takie osoby potrafią być na prawdę niebezpieczne. Za "ukrywanie" nazwisk zboczeńców / pedofili serdeczny chu w d (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@The21NK: #!$%@?, miałem wiosną ubiegłego roku podobną akcję na mieście. Jeżdżę rowerem, a jak wiadomo ciuchy rowerowe potrafią być obcisłe xD podjechałem pod paczkomat, a tam zaczepił nie gość o urodzie cygańsko-indyjsko-albańskiej i zaczął pytać łamaną angielszczyzną czy jestem gejem xD miałem zrobić o tym wpis na Mirko, ale skoczyło się tylko nieopublikowaną notatką pic rel xD
cezeterson - @The21NK: #!$%@?, miałem wiosną ubiegłego roku podobną akcję na mieście....

źródło: comment_16129488110YVOdWAKW6Z1CWgfvJeA7H.jpg

Pobierz
Ja nie wiem po co cenzurować imiona i nazwiska takich osób? Zamiast unaocznić i napiętnować imię tego zboka to Ty je cenzurujesz.


@Shredd1e:

W sumie to typ nic takiego nie zrobił. Wolno mu być zbokiem do momentu gdy nikogo tym nie krzywdzi.

Jak na razie napisał po prostu do jakiegoś nieznajomego, dorosłego (jak sądzę) typa z internetu.

Nie widzę powodu do linczu.