Wpis z mikrobloga

Widziałem ostatnio dosłownie te same pytanie ale ja jestem w stanie doprecyzować, potrzebuje Ipada tylko i wyłącznie do rysowania/pisania, więc czy Ipad 2020 jest wystarczający czy jednak brak laminowanego ekranu, wsparcia apple pencil 2
i powłoki antyrefklesyjnej to tak dużo, że lepiej dołożyć do Ipada Air 2020?
#ipad #apple #ios #ipados
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Secla: różnice są na prawdę minimalne. Miałem okazję używać nowego iPada pro z apple pencilem 2 i w porównaniu do mojego iPada 2020 z pencilem 1 generacji nie czuć aż tak różnicy. Największym minusem zwykłego iPada jest to że nie ma on laminowanego ekranu ale to też jakoś specjalnie nie boli przy rysowaniu. Jeśli masz pieniędzy na tyle żeby dołożyć do aira to myślę że możesz na spokojnie dołożyć, ale z
@xFlorian: Wole nie dokładać, w sumie podobno mozna kupić folie matowa na ekran, a pencil 1 i 2 to tez prawda o krotszym czasie reakcji? Czy tylko metoda ladowania inna
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Secla: z tego co kojarzę to jeśli chodzi o samą wydajność w rysowaniu to niczym one się praktycznie nie różnią. Apple pencil 2 wygrywa jedynie takimi ficzerami typu ładowanie po indukcji i panel wykrywający tapnięcia palcem np do cofnięcia narysowanej linii. Jeśli chodzi o folie to ja używam paperlike, ale przy folii niestety trochę tracisz na kolorach i na ekranie w zależności od jakości folii pojawia się też takie delikatne ziarno.
@xFlorian: jak zdazyło mi się pisać troche na tablecie, to właśnie wolałem jak się rysik ślizgał, a nie "szorował". Najlepszego ekranu nie oczekuję, Galaxy Taba S7+ nic nieprzebije, a wiem jak wygląda. No może i ten 2020 by wystarczył, ciekawy jestem wydajnościowo na dłuższą mete jak to by było. Z drugiej strony fajnie by było zobaczyć nowe Ipady ale czekać 6+ miechów to słabo.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Secla: czekać to można tak samo jak ze składaniem komputera w ostatnich czasach xD. Ale jeśli chodzi o kolejną generację zwykłych ipadów, to słyszałem że ponoć mają ją w końcu ustandaryzować designowo żeby wyglądały tak jak te nowe air i pro.