Wpis z mikrobloga

hej wykop, mam duży problem i dużą prośbę.

https://www.wykop.pl/wpis/54893637/czesc-mirki-pisze-z-niemala-prosba-od-pazdziernika/

Pracę znalazłem, obecnie pracuję w amazonie na zmianę weekendową (tylko taka była dostępna, na pełen etat mogę przejść dopiero po 160h przepracowanych)
miałem mieć dzisiaj wypłatę, 761zł, niestety - podałem numer konta bankowego do swojego starego konta w PKO, na którym miałem -700zł (około, nie mogę zalogować się do apki ponieważ muszę iść i uaktualnić dane)

zostało mi z tego 50zł. Wypłata ta miała mi starczyć do końca miesiąca, głównie na jedzenie i dorzucić się do rachunków (byłem bezdomny, ale mama mojej dziewczyny pozwoliła mi zamieszkać chwilowo, dopóki nie będę pracował na pełen etat)
dziewczyna #!$%@?, jej matka również, nie wiem czy będę mógł u nich zostać.
Jestem #!$%@?, smutny i bliski rozpaczy. Naprawdę liczyłem na te pieniądze, to miały być moja pierwsza kasa od października (kiedy wylądowałem na ulicy) a przez MÓJ BŁĄD straciłem całą wypłatę.

Dlatego zwracam się z prośbą do was, mirki i mirabelki, o jakiekolwiek pieniądze na jedzenie, albo po prostu jedzenie (jeśli ktoś ma dużo, a nie potrzebuje #zawiercie )
jest mi wstyd prosić o pieniądze, ale potrzebuję ich. Moja dziewczyna nie pracuje, uczy się, a mama jej za 1 dzień wyjeżdża do Holandii i ma dość utrzymywania nas obojgu.

Nie wiem czy do kogoś dojdzie ten post, czy ktoś będzie skłonny pomóc, ale naprawdę potrzebuję pieniędzy : ( od października wszystko mi się w życiu #!$%@?. Ta praca miała to zmienić, a teraz jestem pozbawiony środków do życia aż do 10 marca.

Proszę was, ze szczerego serca o cokolwiek. Jestem w stanie nawet oddać pieniądze 10 marca, bo będę miał większą wypłatę.

Tyle chciałem przekazać i poprosić, życzę wam więcej szczęścia niż ja mam w życiu.
Gdyby ktoś chciał pomóc, kontaktujcie się ze mną przez PW.
#bezdomnosc #pomocy #katowice #slask #sosnowiec #pytanie
(nie mam pojęcia jakie tagi dać, przepraszam za niepotrzebne wołanie)
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zhydan: Od października 2020r. jestem osobą bezdomną. Nie bez powodu trafiłem na ulicę - ćpałem, zawaliłem sobię prace w amazonie i wynajęty pokój. Wolę być szczery i o tym napisać.
To robisz w tym Amazonie czy Cię #!$%@??