Wpis z mikrobloga

Potężne jest to, że po przełknięciu gorzkiej, katastroficznej pigułki, nawet słuchając jakichą starych romantycznych utworów nie czuję już takich emocji, za to myślę o tym, że opowiadają o oszukanym chłopcu przez Julkę, która wybrała Chada. Chłopiec napisał piękny utwór, ale nie zdaje sobie sprawy, że jego uczucia nigdy nie były i nie będą odwzajemnione, a jego upragniona jest dymana przez potężnego nibbera.
#przegryw ##!$%@? #redpill #muzyka #blackpill
  • 6
@Mazurski_Separatysta:

Dokładnie.ale muszę też zgodzić się ze nastało u mnie poczucie nihilizmu,na początku starego roku miałem.jeszcze pewne romantyczne myśli w stosunku do jednej panny,teraz nie wyobrażam sobie żeby to powróciło (na szczęście).
Zauważyłem że po połknięciu czarnej pigułki moj sposób myślenia zmienił się też w innych dziedzinach.
@Daktylion: Tak to jest, gdy relacje między ludzkie sprowadzamy do zimnej matematyki. Nasz mózg wyewoluował, pojawiły się myśli i emocje głębsze niż u innych gatunków (no, w każdym razie nie znamy gatunku, który miałby te myśli JESZCZE głębsze). Toteż nasze relacje są również tak samo skomplikowane. I sprowadzając swoją ideologię do zimnej matematyki nie stajesz się niczym innym jak emocjonalnym robotem.
Zamiast słyszeć muzykę - słyszysz nuty
Zamiast czytać książkę -