Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Kupiłem chyba najdroższy nóż do tapet w castoramie, a potrzebuje go tylko do cięcia kartonów w robocie xd

Ja faktycznie jestem #!$%@?, a potem się dziwię, że nie mogę odłożyć półtorej kafla miesięcznie i odkładam tylko tysiaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#castorama #zalesie #narzedzia
Anty_Chryst - Kupiłem chyba najdroższy nóż do tapet w castoramie, a potrzebuje go tyl...

źródło: comment_1612633338NrKFl1vphQTy6msHmkRKhg.jpg

Pobierz
  • 54
@Anty_Chryst: ja akurat kupiłem jeden do rozcinania ogólnie w domu, głównie otwierania przesyłek. Ale nóż się zawsze przyda. Potem stwierdzilem, ze częściej go używam, wiec chce jeden zostawić w ogólnej „skrzynce” narzędziowej w domu, a jeden mieć przy dupie, w szafce przy biurku. A potem był remont i ojciec kupił nóż Stanleya czy innego Shita, wiec mam dwie olfy przy dupie ()
robię u janusza. U nas nie ma takiego czegoś jak szufelka do podłogi i trzeba śmieci na karton brać. Długopisów nie ma, o rękawiczkach mozesz pomarzyć, za buty dostałem zwrot po dwóch miesiącach. U nas się nawet taśmę oszczędza i teraz jest półtorej roboty więcej ale za to są dwie rolki taśmy więcej xd


@Anty_Chryst: ja pracowałem u podobnego Janusza z tym, że na 3 osoby mieliśmy jedne okulary ochronne, których