Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oszty: ej ale m83 i Franz byli w 2009 zresztą w 2012 pojechałem tylko na justice a resztę dni byłem na bombie
  • Odpowiedz
@oszty Ja płaczę za hotelikami i muzeami, podróżowanie to jest to, mam nadzieję, że na wakacjach znowu otworzą wszystko jak w tamtym roku, a granic żadnych nie zamkną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oszty: Jestem wielkim fanem justice i bardzo ich chciałem kiedyś zobaczyć live. Jak ogłosili to każdy mi pisał że będzie justice na opku nie mogłem uwierzyć xD
  • Odpowiedz
@M83_: myślałam że bardziej powiesz że jesteś fanem M83( ͡° ͜ʖ ͡°) ej dla mnie to był pierwszy opener i taaaaki szok wielki już w pociągu pierwszy raz w życiu się poczułam wśród swoich, jak co chwila słyszałam puszczane z telefonów przez obce osoby moje ulubione kawałki xD ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oszty: M83 Też ale zaczynałem ich słuchać od pierwszych płyt które są według mnie lepsze. Mój pierwszy Opek to w 2009 pamiętam że było tyle dobrych zespołów że nie mogłaś się zdecydować na co iść dosłownie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oszty: Właśnie nie żałuję że byłem sam w 2012 bo każdy mnie wystawił niech się bujają było zajebiście xD
  • Odpowiedz