Wpis z mikrobloga

Taka mam rozkminę ostatnio apropo #zwiazki że rzadko mega słyszę by ktoś komuś wprost zaproponował związek, zazwyczaj to było jakieś takie naturalne przechodzenie z etapu na etap aż w końcu nagle sie budzisz i masz dziewczynę/chłopaka i razem mieszkacie, kiedy to nastąpiło? Sylwia Ty brzydka curvo i tu pytanko

Jak to u was wygląda, było to oficjalne zaproszenie do związku? Chcesz ze mną być? Czy po prostu bez formalności ot tak zaczęliście razem być? xD

#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #ankieta

picrel jak wygląda pytanie o chodzenie jak coś
V.....m - Taka mam rozkminę ostatnio apropo #zwiazki że rzadko mega słyszę by ktoś ko...

źródło: comment_1612543933uivpb95vktFu1wB2bPpRjw.jpg

Pobierz

Jak to było u was w związkach?

  • Bez pytania o związek, ot nagle ze sobą byliśmy 66.7% (66)
  • Formalne pytanie w stylu chcesz być ze mną? 33.3% (33)

Oddanych głosów: 99

  • 11
@Victim: Tak, bardziej to było na zasadzie że się spotykaliśmy i prowadziliśmy życie ze sobą jak para mimo że dalej określaliśmy się jako przyjaciele, więc pewnego dnia po prostu zapytałam co ze sobą robimy, czy schodzimy o stopień niżej na naprawdę koleżeńską relację czy wchodzimy o pół stopnia wyżej i oficjalnie określamy się jako para xD
Ej będziesz ze mną chodzić?" kojarzy mi się z podstawówką.


@Thomas_Szasz: mnie kolega w liceum kiedyś tak od czapy nagle zapytal, czy nie chce z nim chodzić na próbę na 2 tygodnie xD