Wpis z mikrobloga

Mirasy, jestem właśnie na etapie wyboru ekranu do nowego nabytku jakim jest Xbox Series X i nawet nie wiem za co się chwycić żeby coś znaleźć. Z jednej strony internet huczy że monitor 1440p i 120Hz+, z drugiej że tylko 4k bo prędkość odświeżania i tak ma małe znaczenie. Póki co ustaliłem sam ze sobą że jeśli monitor to 27-32 cale, a jeśli tv to już bez ograniczeń wielkościowych. Granie będzie casualowe, ale jakieś gierki multiplayer strzelankowe czy sportowe też będą katowane.
Możecie może coś zaproponować w budżecie powiedzmy do 2000zl?
#xbox #xboxseriesx
  • 11
@joolekk: no w sumie racja, w takim budżecie hdmi 2.1 nie dostanę raczej więc pewnie zostanę przy 60 klatkach, nawet lepiej bo taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Medonix: sam w sumie nie wiem co preferuję, konsola moja pierwsza w życiu, wcześniej tylko pc i siedzenie przy biurku, co prawda u ziomków grałem na tv i szczerze mówiąc wszystko mi jedno
@bonixes też całe życie grałem na PC, ale odkąd mam xboxa dostrzegam zalety grania na TV. Rozwalasz się jak król na łóżku i grasz. Tylko wtedy wiadomo musisz mieć odpowiednio duży TV bo granie na 50 calach z 3 metrów jest bezsensu.
Ja bym celował w TV
@bonixes poszedłbym w tv. Ostatnio sam taka przesiadkę zrobiłem i sobie chwale. Poza tym tv jakoś upłynnia obraz, przez to te copy w 30fps wydają się bardziej zjadliwe