#fut
Miraski powiedzcie mi co się dzieje, może macie tak samo, regularnie wbijałem g1 i to bez większych problemów, bywała elita. Po ostatnich patchach ledwo wbijam s1, najczęściej przegrywam mecze, wydaje mi się, że przez handicap... wygrywam 2-3:0 pierwszą polowe, gniote przeciwnika, że są sytuacje typu 15 strzałów oddanych przeze mnie, a przeciwnik ma ich 0... po rozpoczęciu drugiej połowy, mimo iż przeciwnik gra strasznie słabo, piłka odbija się od moich obrońców i padają bramki z dupy, bo typ sobie solowo strzał naciśnie... często takie mecze kończą się wynikiem 3:4 a ja drugą polowe, takim neymarem, rashfordem czy end of era rooneyem wale po słupkach itp. Tez tak macie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
@chim3ra: Nie. Po prostu zastanawia mnie czy to handicap, czy o co chodzi, bo pierwszy raz od wielu lat spędzonych z fifą gra mi się tak źle, że aż się odechciewa grać... Wg mnie to jest niemożliwe skoro od lat wbijam te same rangi a tu od niedawna ledwo s1 wbijam ( ͡° ͜ʖ ͡°) o kwestii podań to już nawet się nie wypowiadam
@karol-balcerek ostatnio miałem mecz gdzie do przerwy wygrywałem 4:0 ale wiedziałem że to groźny wynik. Oczywiście przewalilem 4:6 nagle wszystkie moje podania niecelne. Zawodnicy jakby dostali plecaki +30kg. Ta gra to jeden wielki skrypt. Obecnie odinstalowałem ale pewnie wrócę za parę tygodni
@Asymilat: Mam tak samo za każdym razem gdy miażdżę przeciwnika, po 45 minucie moi piłkarze zamieniają się mózgami z jaskiniowcami... rozumiem gdyby taka sytuacja jak opisałeś zdarzyła się mi, czy tobie raz, może dwa, ale to się dzieje w każdym meczu z przewagą...
@karol-balcerek ja nie jestem bardzo dobrym graczem więc pewnie czasem to ja dostaję handicup i wydaje mi się wtedy że jestem kozak w te gierkę ;) gram w gry od 25 lat. Pierwwzy raz gram w Fut i to jaką agresję powoduje u mnie ta gra to jakieś kuriozum. Myślę że tam bardzo sprytne umysły wszystko zaprojektowały żebyśmy się tak #!$%@?