Wpis z mikrobloga

@kaaban: nie przerasta mnie chodzenie. przerasta mnie mysl ze jak juz musze do tego #!$%@? centrum jechac to nie chce spedzic 45minut robiac kółeczka zeby sie zaparkować. kazde miejsce jest na wage zlota
  • Odpowiedz
kazde miejsce jest na wage zlota


@wycz: w samym, samiuśkim centrum miasta masz wielki parking pod PKiN + Złote Tarasy. Czego wy oczekujecie, że na każdym rogu będzie na was wygrzane miejsce parkingowe czekało?
  • Odpowiedz
mając własny samochód ma płacić komuś innemu za podwózkę? No debil XD


@Galkovsky: aha, czyli jesteś po prostu wsiurem, który wszędzie musi swoim #!$%@? golfem pojechać xD

Wracaj na swoją wieś.
  • Odpowiedz
XD tak, zwłaszcza jak masz guwnioki i trzeba je zawieźć/odebrać + zrobić rundkę po kilku punktach, żeby coś jeszcze załatwić.


@OrzechowyDzem: ja ci nie kazałem się rozmnażać (co zresztą, jak widać, było błędem), jeśli nie potrafisz sobie poradzić w dzisiejszym świecie, to cóż, trudno.
  • Odpowiedz
nie zamierzam wchodzic do samochodu z pakistanczykiem który nie potrafi jeździć


@wycz: zatem do centrum będziesz albo chodził piechotą, albo siedział u siebie na wsi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Galkovsky: rowerowych aktywistów powiadasz. Bo pod oznakowaniem, że to jednokierunkowa, wisi tabliczka nie dotyczy rowerów? Nie wiem czy rozumiesz - rowery mogą tam w dwie strony jezdnią. Po ch... im więc ten parking? Tym bardziej, że jest on po stronie z prądem.
Podejrzewam, że petrofile stawali tam w 2 rzędach, na chodniku i ktoś się #!$%@?ł :D
  • Odpowiedz