Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja byłam zdesperowana, przyznaję, ale jak zdesperowana musi być kobieta, aby wchodzić w relację z facetem po 30-tce, po 5 dniach od jego rozstania z ex? Jak zdesperowaną kobietą trzeba być, aby w pierwszym tygodniu znajomości prać mu gacie, sprzątać chałupę i robić obiadki, kiedy on jeszcze po ponad miesiącu do swojej ex wypisuje, że ją kocha i za nią tęskni? Jak bardzo trzeba nie szanować samej siebie, nawet zakładając, że jej naściemniał, że rozstanie było rok temu i nie mamy żadnego kontaktu? W życiu bym facetowi nie sprzątała w chałupie w pierwszym tygodniu znajomości a już na pewno nie zrobiłabym mu obiadku. Cytując klasyka: "Boże czy Ty to widzisz?!" xD
Jezu, aż mi się jakoś satysfakcjonująco lepiej zrobiło, jak zobaczyłam jego wybrankę xD Chociaż żal dziewczyny, no, ale co ja się będę wpievdalać między wódkę a zakąskę xD
Cieszę się, że tym razem już ten mem nie jest o mnie, choć jeszcze niedawno można by było tak powiedzieć :D Ale nie, nie po tym jak ją zobaczyłam na zdjęciach jak stoi przy jego zlewie i myje jego gary oraz z jego odkurzaczem zapievdala po jego sufitach xD To mi dzisiaj tak poprawiło humor, że w sumie to pijcie ze mną kompot Mireczki :D
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601b74414f8e2d000a427e2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja byłam zdesperowana, przyznaję, a...

źródło: comment_1612422642lxZCEa7HLoXdkC6GPsIQ6c.jpg

Pobierz
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: oho, już wielce moralni się odezwali, że złośliwa, że źle życzy nowej? gdzie? poza tym tak działa ludzki mózg, że czasem jak widzimy, że ktoś ma gorzej albo zachował się debilniej niż my to nam lepiej. no i co z tego? chłop coś #!$%@?ł, pewnie jeszcze wysłał autorce foty jak mu nowa sprząta, bo skąd by o tym miała wiedzieć? no i niech sobie ma, że jej lepiej. ma płakać