Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nihas: ja? Oj nie nie byczq. Znów napisze - to ty się nadal boisz wirusika i to ciebie tutaj orzą od góry do dołu (co w sumie nie jest jakoś szczególnie trudne patrząc na twoje wysrywy). Ja już się tylko z boku przyglądam bo rozrywka to jest iście wyśmienita.

No i pamiętaj żeby co najmniej trzy maski nosić byś przypadkiem babci nie zamordował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie wiem po #!$%@? patrzeć na innych. Chce mordę zakrywać to niech zakrywa. Może pracodawca każe żeby przed pozwami się obronić, a gościu jak i jego pracodawca są świadomi bezsensu tego rozwiązania ¯_(ツ)_/¯

@su1ik:

Ja tam jestem nauczony by z głupotą walczyć, ale jak ktoś jest bierny to faktycznie, nie ma już ratunku.
  • Odpowiedz
@zwirz: tylko Ci z których się śmiejesz mają rację po części, aktualnie baseny są zamknięte dla szkółek, wiele ludzi by dało aby móc chociaż tak pracować. Poza tym na zdjęciu są instruktorzy pracujący z wody, sam tak pracuje czasem, gdy mam młodszą grupę, przed wirusem nikt nie patrzył na to jak blisko dziecka jestem, czy ono na mnie pluje etc. a w wodzie takie rzeczy się zdarzają. Co za tym idzie,
  • Odpowiedz