Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków, jak jarają się doświadczeniem i wykształceniem Trzaskowskiego, tworząc jakieś #!$%@? grafiki. To może ja w skrócie

-Skończył gównokierunek stosunki międzynarodowe, potem zrobił filologię
-Zna kilka języków i jego wykształcenie podsumowane jest na wikipedii jako "Politolog", a jego specjalizacja to "Europeistyka".
-Jest nauczycielem angielskiego i zawodowym politykiem ds populizmu

Zawodowy polityk. Niby fajne papierki, ale niczego konkretnego one nie dotyczą. Ani prawa, ani ekonomii, ani przemysłu, w sumie nic.

#4konserwy #neuropa #takaprawda #bekazlewactwa #bekazpo #trzaskowski #polityka
  • 28
Niby fajne papierki, ale niczego konkretnego one nie dotyczą. Ani prawa, ani ekonomii, ani przemysłu, w sumie nic.


@Sok_Mandarynkowy: No to tak jak wykształcenie znakomitej większości polityków Konfederacji.

Przypomnijmy:

1) Korwin - filozof z wykształcenia, z zamiłowania darmozjad.
2) Berkowicz - filozof
3) Braun - polonista, z zamiłowania reżyser i szur
4) Sośnierz - teolog
5) Winnicki - licealista XD Podchodził do politologii, ale mu nie pykło

i wisienka na torcie
Wszystko spoko, ale z mojego okręgu idzie właśnie Mentzen i na niego oddaję głos, także sumienie mam czyste.

Zapomniałeś jeszcze, że


Kulesza - Inżynier informatyk

Wilk - Prawnik

Tuduj - Prawnik

Sypniewski - Prawnik

Wawer - Prawnik (choć za nim nie przepadam)


@Sok_Mandarynkowy: No i co z tego? Piszę Ci właśnie że to nie ma żadnego przełożenia. W przeciwnym razie należałoby zaorać 3/4 Konfederacji i wywalić 3 jej liderów.

Sam zaczynasz
@venividi: Wydaje mi się, że celem konserwatywnych-liberałów jest stworzenie takiej partii pro-przedsiębiorczej dla wykształconych osób, wolnorynkowej o zabarwieniu konserwatywnym i sporo działań Mentzena do tego zmierza. Wystarczy spojrzeć, kto zarządza Kongresem Polskiego Biznesu i jak próbują skleić ludzi zp artią
Wydaje mi się, że celem konserwatywnych-liberałów jest stworzenie takiej partii pro-przedsiębiorczej dla wykształconych osób,


@Sok_Mandarynkowy: Zupełnie nie wskazuje na to plan gospodarczy, do którego jak dotychczas Mentzen wystosował wyjaśnienia w postaci wpisu na fb z którego wynika że zamierza zaorać służbę zdrowia, ZUS, wydatki na oświatę, kulturę i wprowadzić pogłowne. Do tego mu wyszło 11mld deifcytu rocznie. Tego wszystkiego nie ma wypisanego w programie gospodarczym partii, który pisał.

Na stronie mają
mocno naciągane w tym przypadku


@PanHagrid: Poza karierą brydżysty i "publicysty" to głównymi źródłami utrzymania dziadzia Mikkego są:

- Majątek po matce link
- Dieta posła i wcześnej europosła
- Emerytura i 500+ na gówniaki

Wybitnie produktywna jednostka. Aż dziwi brak straganu z paróweczkami, ale każdy rozsądny człowiek wie, że to takie bajeczki dla kuców.
ale sugerowanie, że to darmozjad jest nietaktem


@PanHagrid: Dlaczego? Sam wyznaje doktryny, które pozwalają sądzić że pobieranie pieniędzy z budżetu to żerowanie na zdrowym organizmie narodu.

A Korwin wcale nie stroni od pobierania socjalu, emerytury, diet czy wyprowadzania siana z subwencji

Nie mówiąc o jego karierze w Europarlamencie, gdzie miał ośmieszać UE, a wyszło odwrotnie, ośmieszył się sam.

Ja go klasyfikuję jako darmozjada wg jego własnych kryteriów. Według moich jest po
pobieranie pieniędzy z budżetu to żerowanie na zdrowym organizmie narodu


@venividi: nie, rozdawanie pieniędzy z budżetu to rak wg Korwinka, a nie pobieranie
nawet na wykopie często powtarza się myśl, że rozdawanie pieniędzy to zło, ale pobieranie to zwrot podatku (z myśli o 500+ i potencjalnych jego reform)

Nie mówiąc o jego karierze w Europarlamencie, gdzie miał ośmieszać UE, a wyszło odwrotnie, ośmieszył się sam.


@venividi: tak, ośmieszył się sam,
nie, rozdawanie pieniędzy z budżetu to rak wg Korwinka, a nie pobieranie


@PanHagrid: Zgoda, mój błąd. A wyłudzanie? Bo jednak wyprowadzanie pieniędzy z subwencji poprzez firmy polityków Kondy, to chyba kradzież, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale też wg pewnej wizji świata ośmieszył UE


@PanHagrid: Daj przykład, bo nie udało mi się uchwycić tej orki.

ale to człowiek, który powiększył kilkukrotnie odziedziczony majątek


@PanHagrid: Mógłbyś