Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W wieku 30 lat miałem kilkanaście partnerek seksualnych, jednak żadnej nie udało mi się doprowadzić do orgazmu pochwowego. Ask me anything
#tinder #seks #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601928d55e3a1c000abb45c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W wieku 30 lat miałem kilkanaście p...

źródło: comment_1612284009GSlH0lp9bnAYpXcynI3SZI.jpg

Pobierz
  • 37
Według badań tylko 20% kobiet jest w stanie w taki sposób dojść (moim zdaniem 0%). Stan posiadanej wiedzy społeczeństwa nt. seksualności powala( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje pytani brzmi. Chwalisz się czy żalisz?


@konopiapolska: wczoraj przecież był post w gorących na dobre 1000 plusów z tą sztuczną pochwą. Zeszło na wibratory i w komentarzach konsensus, że jeżeli kobieta używa wibratora to znaczy że mężczyzna jej nie wystarcza xDDD
@LilyOfTheValley: ja myślę, ze te które "uważają" ze miały taki orgazm pochwowy raczej nie ogarniają co jest orgazmem. Orgazm jest jeden i pochodzi od łechtaczki. Kwestią dyskusyjna jest w czy stymulacja polegająca na penetracji może rzeczywiscie moze wywołaś orgazm
@Azja_Tuhajbej: z pierwsza częścią twojej wypowiedzi się zgodzę, ale z tym lepszym gatunkowo to nie xD orgazm istnieje też po to żeby obu stronom było przyjemnie XD Chcesz mi dać do zrozumienia tym cytatem, że mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet równie często dochodzą z atrakcyjnymi jak i nieatrakcyjnymi partnerkami? Nikt normalny nie chcę uprawiać seksu z osobą, która się jej nie podoba.
@konopiapolska: skoro orgazm istnieje po to zeby bylo przyjemnie to czemu tyle kobiet ma z nim problemy?

Tak chce to dac do zrozumienia. Jak kobieta sie podoba na tyle ze mezczyzba bedzie chcial z nia odbyc stosunek to nie ma znaczenia czy bedzie 5/10 6/10 7/10 8/10 9/10 i i tak z nia dojdzie.
Niektorzy to nawet kozy bzykaja i dochodza wiec.

W analogicznej sytuacji kobieta dojdzie tylko z waska grupa
@Azja_Tuhajbej: brak edukacji, brak świadomości swojego ciała? Ja miałam 19 gdy pierwszy raz doszłam XD Średnia u facetów to pewnie 12 lat albo i mniej xD u kobiet jest to później albo nigdy. Męski orgazm jest potrzebny do zapłodnienia ,a kobiecy już nie. No i trzeba dodać jedna istotną rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) mężczyźni mają wpływ na to czy kobieta dojdzie. Jak kobieta dojdzie z mężczyzna