Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mircy. Piszę z anonimowych, bo udzielałem się w politycznych tematach i mój nick może być dla wielu znajomy.
Ogólnie mam poglądy raczej konserwatywne, no ale jak patrzę na PiS i konfederację to aż mnie teraz skręca z żenady. Głosowałem na konfę (nie bijcie, człowiek młody był i głupi...)
PiS i Konfederacja jako kościółkowi fundamentaliści z klapkami na oczach, za tworzenie państwa mafijnego, doprowadzenie gospodarki i mediów do ruiny i wprowadzenie tu szurskiego szariatu raczej nie mają już u mnie szans, bo oni nawet nie stali obok wolności i rozumu człowieka.
Pytanie jest teraz takie: co dalej? Gowin bez kręgosłupa? Beksa-Hołownia bez własnego zdania? Sikorski?
Jaką widzicie alternatywę na prawicy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60189afa5e3a1c000abb458a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 9
Jak to? Boisz się normalnie to napisać pod swoim anonimowym nickiem na forum z ludźmi których nie znasz? Nie rozumiem.
Po co taka konspiracja? Jesteś niebieskie konto?
Nie ma alternatywy ani na prawo, ani na lewo, na lewo jest jeszcze gorzej bo otoczyli sie julkami i przygłupami.
Czemu tak się stało? Być może dlatego że ludzie są tchórzami i boją się otwarcie mówić czego chcą i o co walczą, także boją się
@Jegwan: ja akurat mam jak OP. Ostatnio głosowałem na konfę, ale w przyszłości raczej tego nie zrobię. Nikt mi nie płaci, po prostu mam dość tego szurskiego gadania, obecnie imo robią więcej złego niż dobrego.
Ich pomysły gospodarcze nie są nawet rozpatrywane, a wszystkie społeczne tematy, w których mają średniowieczne poglądy przyklepują z pisem lekką rączką. Dziękuję bardzo za coś takiego ¯\_(ツ)_/¯