Wpis z mikrobloga

Ta gra jest K.... załosna, naprawde, co to ma być że gram sobie soloq draft, i ok wygrałem 5 z rzędu, carrowałem całkiem, ale mimo wszystko co to jest do ch.ja że kolejhy mecz gram na topie a mój rywal na linii to jest DIAMOND 3, gdzie ja mam 29 lvl XDD I to jeszcze cały team przeciwny premade a my randomy, wiadomo jak to się skończyło. W jaki sposób mam wg riot games rywalizować z typem co gra w tą grę pewnie pare lat na dość wysokim poziomie. Koniec konców dramatu nie było bo 10/10/6 no i nawet zbiliśmy im inhibotory, no ale było widać ze to team, siedzą na TS, współpraca itd. no i ten D3 ciągnący resztę za uszy ( na Camille). Pierwszy raz miałem rage już w lobby..
#leagueoflegends
  • 9
@Elec: nie wiem, no ale chyba powinny a nie takie losowe gówno, mecz wcześniej grałem na typka z b2 i zrobilem 18 k/d/a, kolejny mecz i coś takiego no gdzie tu logika
@Vechie: tak zwykle drafty to zart ale rito nie chce nic zmieniac pewnie dlatego zeby "miekko" wymuszać do zapraszania innych graczy do gry. W innych grach masz czesto powiedziane prosto w twarz "zapros kogos i zagraj z nim 5 gier zeby skonczyc daily questa" (tak jest w mobilnych) albo kiedys na fb było że musisz wyslac posta do 10/20/30/40/50 osob xd

lol cie wrzuca na 3/4/5 premade zeby zmusic do grania
Koniec konców dramatu nie było bo 10/10/6 no i nawet zbiliśmy im inhibotory,


@Vechie: no czyli jednak mogliście rywalizować. Zamiast flejmu powinieneś sobie i teamowi pogratulować, że daliście radę się postawić takiej ekipie. Dobra robota!
@Vechie: a jak ten brąz co zrobiłaś na niego 18kd miał rywalizowac?

Normale są po to By wbijać levele uczyć się gry i dobrze się bawić, a rywalizujesz na rankgedach.

Na normalach nie ma podziału na rangi ze względu na to że mało kto gra Normale i aby ten systembyl sprawiedliwy musiałbyś szukać gry nirwiaodmo jak długo.
@Lajsky: @Vechie: @Budo: Tak jak koledzy słusznie zauważyli to są jedynie wstępne meczy, które pozwalają ci zapoznać się z championami bez obaw o to, że stracisz ranking. Powinieneś drafty traktować jako trening i się trochę wyluzować. Jak przegrasz 15 pod rząd, to co z tego? Czemu miałbyś toczyć wówczas pianę z ust, jeżeli to tylko mecze treningowe.

Pamiętaj, że z technicznego punktu widzenia Riot idzie ci na rękę, gdy