Wpis z mikrobloga

Szukam auta w miare praktycznego (kombi najlepiej), benzynowe turbo od 150Km, max 15kPLN. Szukam takiego auta, które łatwo mozna zrobic na +200KM. Narazie po glowie mi chodzi astra h 2.0t 170KM lub droższa i mocniejsza 200KM, choc naczytalem sie ze maja problemy z poborem oleju ;/ i sam nie wiem. Moze macie jakies pomysly? grupa VAG odpada.

#motoryzacja #samochody
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kisiel119: auto ogólnie fajne ale wszystkie poprzednie serwisowalem głównie sam i było git wszystko można było samemu zrobić a tu jest wszystko tak skomplikowane żebyś nawet na wymianę oleju jechał do ASO. Mimo wszystko mechanicy dużo nie biorą za naprawy części w miarę tanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kisiel119: no ma też dużo głupich rozwiązań jak filtr powietrza na dole zderzaka który jest wiecznie #!$%@? od pierwszej kałuży ale 200 kunia robi robotę lepszy soft wywalenie EGR i klap i jest git
@elemenTH: ale za 15kzl to ulepionego gruza z 2000r co najwyzej mozna kupic. ceny vag sa #!$%@?. w tej kasie mozna kupic mlodsze auto. zreszta robie te badziewia na codzien i nie ma rzeczy elektrycznej, ktora sie nie #!$%@? w tych autach. nie wpominajac o mechanice. fakt, komfort jazdy jest.
ceny vag sa #!$%@?. w tej kasie mozna kupic mlodsze auto.


@kisiel119: jak zaczniesz szukać za 15k auta z turbo to wszystko będzie drogie jak vag albo gówniane. Nie jestem fanem vaga ale to jest rozpracowane w 10000%, kupić dobry egzemplarz też można. Łatwiej kupić audi z 1.8t niż lagune z 2.0t czy saaba w dobrym stanie.