Wpis z mikrobloga

Wiem, ze ogladanie kolaraka to bardzo prymitywny i uwsteczniajacy sposob na marnotrawienie czasu, ale chyba zaczne porownywac skrypty masakratora z filmami. Ja wiem, ze on ma problemy z dykcja i czesto bez skryptu nie zrozumiesz, ale az tak?. Obcy to nie jest synonim dla slowa tubylec. Najlepiej, ze twoja julkowa widownia tez jest tak "swiatla" jak ty i nie zauwaza tego syfu xD
W twoich skryptach nie ma rowniez przeklenstw, ktore sa w filmach. Nie ukryjesz jednak swojego pochodzenia, prezentujesz rynsztok.
#bekazpodludzi #neuropa #bekazlewactwa
defkor - Wiem, ze ogladanie kolaraka to bardzo prymitywny i uwsteczniajacy sposob na ...

źródło: comment_1612079394D7jAVbYKVJJqGQtGiO9Mdw.jpg

Pobierz
  • 19
@defkor: Jedyne co udowodniłeś, to że pierwszy film Koroluka to twór pełen niedoróbek i trudno się z tym nie zgodzić. Sam autor, z tego co kojarzę, też wielokrotnie narzekał na jego jakość. Problem w tym, że merytorycznie wiele to nie zmienia, bo Bosak faktycznie pokazał swoim tweetem, że ogarnia go jakiś dziwny lęk przed imigrantami. Innymi słowy cały twój wpis jest jednym wielkim sofizmatem, dodatkowo okraszonym bardzo merytorycznymi uwagami o "prymitywnym
@defkor: Ooo, tu zaczynasz walić w chochoła. Gdzie napisałem, że to jest merytoryczne? To było mniej więcej tak samo merytoryczne jak twoje wpisy, tylko że w filmie było troszkę więcej, a ty uprawiasz cherry picking.
@Tytus_z_Gaety do mnie napisales ostojo merytoryki chociaz napisalem prawde o tym tfurcy. Jak wytknalem ci jego bledy, to piszesz, ze nic to merytorycznie nie zmienia. A wlasnie, ze zmienia. Nie dyskutujesz z sebkiem w bramie bo wiesz ze jest sebkiem. Tak samo jest z kalorakiem.
@defkor: Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Sam manipulujesz, używasz ad personam, walczysz z chochołem, oceniasz twórcę zamiast filmu. To co wytknąłeś korolukowi nic nie zmienia. Jeśli film składa się z wielu argumentów, a ty sobie wybierasz dwa i je obalasz, to te pozostałe jeszcze nie zostały obalone. Kończę, bo nie ma sensu. Elo.
@Tytus_z_Gaety no nie ma sensu bo jestes ograniczony i zapatrzony w tego blazna, nie widzisz jak typ smieci gada. To ze ty uwazasz ze niczego nie zmienia to jest tylko twoja opinia. Faktem jest, ze kolorak wyzywa ludzi, ktorzy nie wiedza o jego istnieniu bo jest slaby merytotycznie. Dodatkowo jest klamca i manipulantem bo jego skrypty nie odpowiadaja jego produkcjom. Wez mu zaplac na patronajta zeby sie nauczyl mowic i zapisal na