Wpis z mikrobloga

@boloney: inside nba to jest program parasportowy - jak chcesz się pośmiać to ok, ale nie bierz wiedzy stamtąd. Oni nawet meczy porządnie nie oglądają poza Kennym.

Kiedyś było The Starters, dużo wiedzy, ale teraz już nie ma tego show, jest tylko podcast na yt. Wszystkie #!$%@? Cowherdy, Stepheny A Smithy i reszta to #!$%@? na czas za pieniądze.

Generalnie idzie znaleźć śmieszki, ale wiedza o koszykówce i poważne patrzenie na
  • Odpowiedz
@iAmTS: słucham podcastów z The Athletic, oglądam sporadycznie Thinking Basketball ale szukam czegoś z komentarzem do ostatnich meczów + wideo z gry. wiem, że te programy tv bywają farmazoniarskie, z nastawieniem na hot take ale tak czy siak jest to szeroko komentowane (np. co tam Shaq mądrego znowu chlapnie) - z ciekawości czasem bym obejrzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@juan-populista-liberalez: no spoko chłopaki, ale Lakersowe #!$%@? trochę boli xD

No z takiego show w stylu inside to ciężko znaleźć, ale jak już parodia to może Skip i ten czarny dla beki. Tylko, ze czy jest sens oglądać jak jeden bierze tezę X a drugi Y i #!$%@?ą nawet samemu nie mając takiego zdania, chodzi o rzucanie haseł.
  • Odpowiedz
@juan-populista-liberalez: @iAmTS: hejtowanie kipiego jest dość modne na polskich grupach o NBA, ja nie cisnę - od jego filmików zaczynałem i cały czas zdarza mi się puścić coś od niego, z lajwami włącznie. mam jednak świadomość, że nie pojawiają się tam żadne odkrywcze tezy
  • Odpowiedz
@boloney: ja tam tez lubie czasem posłuchać bo kipi sie tu reklamowal i spoko gość. Jak Bartoszek nie wywyższa Lakers ponad miarę to spoko tam też coś rzucą ciekawego.

Po prostu kieruje content do amatorów, więc szybko i łatwo jest przerosnąć
  • Odpowiedz