Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać I knows this much is true. Serial niesamowicie mnie wciągnął, tak samo jak Queens Gambit i obejrzałem całość za jednym podejściem. Dawno nie widziałem tak mocnego dramatu. Jest on smutny, przygłębiający, a momentami wręcz przytłaczający. Odnosiłem wrażenie, że serial powoli, jednak nieprzerwanie i konsekwentnie pogrążał nas w coraz to cięższym dramacie. Nie wiem czemu,ale miałem momentami małe skojarzenia z Manchester by the Sea. No i rola Marka Ruffalo. Był fantastyczny i zasłużenie dostał za tę rolę Emmy. Nie będę wystawiał oceny, ale powiem tylko - tak właśnie wygląda Quality TV Show.
#seriale #hbo #hbogo
JonasKahnwald - Właśnie skończyłem oglądać I knows this much is true. Serial niesamow...

źródło: comment_1611921943sx35VpvaafNGIyauljqgMu.jpg

Pobierz
  • 5
@JonasKahnwald: W takim razie koniecznie przeczytaj "To wiem na pewno" Wally Lamba. Trochę cegła, ale wciąga nawet lepiej niż ten serial. No i oczywiście zgadzam się, że Mark Ruffalo wspaniale wcielił się w postać, chociaż można by to jeszcze podrasować - jednak wymagałoby to zrezygnowanie z formy miniserialu.