Wpis z mikrobloga

@Dbzdur dobrze, będę siedzieć w domku a potem szukać opcji wyjazdu na Słowację jak mi lekarz powie, że noszę bezgłowy płód

@Maly_Jasio też nie utozszamiam się ze wszystkimi postulatami. Ale gdyby tak patrzeć to pewnie z 90% Polaków nie powinno głosować a głosuje.
Ja mam właśnie dwa takie postulaty i większość protestujących również, z tym, że jeśli powrót do kompromisu to koniec z klauzulą sumienia u lekarzy i każdy szpital ma obowiązek
@Maly_Jasio: ja każdą taką akcję traktuję jak autobus, jadę mniej więcej w tym samym kierunku co reszta ale wysiadamy na różnych przystankach. Nigdy nie znajdziesz opcji z którą będziesz się zgadzał w 100% a jeśli znajdziesz to inni ludzie mogą mieć jakieś ale i nie zdobyć poparcia.

Odwołanie rządu i powrót do kompromisu - nie musisz głosować na lewicę w przyszłych wyborach. Tyle.
@krave: "Samo się nie zrobi a PiS sam się ***** nie będzie xD"
PiS #!$%@? juz caly kraj a Wy jeszcze checie sie zbierać żeby z nim sie #!$%@? ehhh #logikarozowychpaskow( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio skoro taka forma protestow przy znacznie wiekszym poparciu spolecznym w okolicach paz\listopad nie zmienila nic nie warto by bylo abyście pomyslaly nad znalezieniem nowej formy/metody ktora bylaby skuteczniejsza ?