Wpis z mikrobloga

#!$%@?, brak mi słów xD rząd #!$%@? każdą możliwą nić gospodarki i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania o własnym ciele w postaci ustawy w dzienniku ustaw. Ja #!$%@?.exe. Nienawidze tego kraju, tego dojeżdżania wszystkiego i wszystkich, dobija mnie fanatyzm religijny, który przeradza się w chore decyzje i w kształtowanie światopoglądu tym, którzy chcą żyć po swojemu. Pluję na większość starych ludzi, którzy sprzedali się za kolejną emeryturę i mają w dupie to, jak będą żyć przyszłe pokolenia. Trochę kapnie też na tych młodych, którzy sprzedali się za 5 stówek.

No, także tego. #przemyslenia #pis #krajzdykty
  • 334
@drzewnyzwierz: Czyli narzekasz, że emeryci dali się kupić PIS, ale teraz twierdzisz, że to ja i Ty płacimy. Ustal jedną wersję, bo jest niespójna.

Dlaczego się należy? Nie, nie należy się. Nic się nie należy nikomu. Nie należy się ulga, 500+, 13 emerytura itp. Jestem przeciwny rozdawaniu pieniędzy, które są z moich podatków.
Fajna pomoc xD Nie no spoko, mała pomoc, ulga do 26.
Socjal dla niepracujących? Możesz mi podać stawki
Dobra typie, wyjaśnie Ci co nieco i wbij to sobie w głowę co poniżej przeczytasz. Wyobraź sobie, że jako normalny odpowiedzialny człowiek po ustabilizowaniu swojej sytuacji zawodowej masz Ty i Twoja kobieta ok ~30 lat, macie gdzie mieszkać, decydujecie się na dziecko. Okazuje się, że będzie ono solidnie upośledzone. Umiesz sobie wyobrazić wasze dalsze życie? Pewnie nie więc Ci powiem jak to wygląda - poświęcasz siły i środki na próby rehabilitacji, marzy
@Ethellon:

Widzę, że nieźle idzie bronienie tematu dziecka i pisanie o priorytetach życiowych.

Więc pytanie brzmi skoro są ważniejsze rzeczy niż dłuższe wakacje, a życie jest tak ważne to w ilu hospicjach, placówkach pomocy niepełnosprawnym oraz domach dziecka pracujesz jako wolontariusz i ile dzieci niepełnosprawnych adoptowałeś?

Nie masz pojęcia o czym mówisz.

Dziwnym trafem jak chodzi o obronę dzieci nienarodzonych to każdy mądry z 12 tygodniem i czuciem, a ile zrobiłeś
@drzewnyzwierz: rząd wspiera jak może może, żeby nie nie rozpieprzyc gospodarki (patrz PKB na osobę i pomoc dla firm we Włoszech czy Hiszpanii).
"i teraz dobrał się do odbierania możliwości decydowania"
to nie jest tylko czyjeś ciało, ale w chwili przekazania genów, których (nie masz pojęcia chyba jak biologia działa). określa Cię jako człowieka, skazywanie takiej istoty jest równoznaczne z kara śmierci. Wykop tego nie zrozumie dlatego PiS ma nadal i
@markhausen: Nawet prawnie nie do końca możesz sobie "ot tak" zostawić w oknie życia. Jedynie jest zalecenie Ziobro żeby nie wszczynać postępowań w tej sprawie, więc gwarancja zerowa, bo zawsze można zalecenie zmienić z dnia na dzień, albo z przypadku na przypadek.