Wpis z mikrobloga

Polecam kanał "Stanowo". Filmy długie, ale nie są przeciągane na siłę. Autorka skupia się szczegółowo na ofierze, sprawcy oraz zbrodni i stąd ponad godzinne filmy.


@Silmarils: Matko, jak ja tej baby nie trawię. Opowiada z gracją przekupki plotkującej na targu. Kluczy, wciska swoje opinie. Treść może i jest, ale przekazu nie lubię. Justyna Mazur, Aga Rojek, Krymiland. Chyba moje ulubione kobiety w branży.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wilku88: No ja właśnie tylko Agę Rojek czasami włączę, bo reszty nie znoszę. Straszne wybredna jestem, bo przeszkadza mi podkład muzyczny lub styl mówienia. U Stanowo pasuje mi wszystko, może to kwestia tego, że to był pierwszy kanał z podcastami kryminalnymi, na którym zatrzymałam się na długo i dopiero po wysłuchaniu wszystkiego zaczęłam przeglądać inne kanały. Jeszcze kanał Karolina Anna całkiem mi odpowiada, ale zdecydowanie za krótkie filmy robi jak na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku88: Justyna Mazur ma moim zdaniem dość nierówne filmy, widać, że jak ją zaciekawi historia, to świetnie prowadzi podcast, ale czasami nie potrafię wysłuchać do końca...