Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś kto uważa że fabularnie l Warcraft poszedł trochę w dziwnym nie do końca was satysfakcjonującym kierunku?
Gram sobie teraz w classica i tak sobie myślę że wojna ludzi z orkami to jest na tyle interesujący i niewykorzystany wątek że wolalbym żeby się na tym skupili zamiast wymyślać jakieś inne światy, wymiary, zaświaty, planety, nieba, piekła itp. Brakuje tylko żeby laserami strzelali jak w star warsach.

#worldofwarcraft
korporacion - Czy jest tu ktoś kto uważa że fabularnie l Warcraft poszedł trochę w dz...

źródło: comment_1611660743Xs3xkSKAv9i2tmUHZnI3X1.jpg

Pobierz
  • 11
@korporacion: I tak i nie. Gdyby dobrze poprowadzili lore mniej "kosmicznie" to by było lepiej. Zaczyna się walka z tytanami i bogami a mi tam brakuje prostej historii orków i ludzi, bohaterów i złoczynców oraz tajemnic azeroth ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korporacion: osobiście uważam, że nawet tytani sporo stracili kiedy w końcu ich zobaczyliśmy. Wcześniej byli takim tajemniczym konceptem, zupełnie nie do pomyślenia, a wyszło, że to jacyś duzi kolesie i można ich łatwo rozwalić. Dziwna technologia zawsze w sumie była obecna aczkolwiek bardziej podobała mi się przyziemna historia z pierwszych dodatków. W walkę z bogami i siłami kosmosu jakoś nie umiem się zaangażować. Plus, wydaje mi się, że kiedyś gracz był
Imho WoW popłynął na płaczu graczy i dostosowywaniu się na siłę do nowo wychodzących MMO.

Wolałbym, żeby Blizz skupiał się na kreowaniu dużego świata z masą ciekawych questów, dobrych dungeonów, długich raidów. Ale naprawdę długich i dobrych, takich w których człowiek aż chce spędzać czas. I wszystkim co było od początku gry. A nie starał się napchać jakichś mechanik, pierdół które potem gracz robi właściwie z przymusu.

Bardzo podoba mi się podejście
Matemit - Imho WoW popłynął na płaczu graczy i dostosowywaniu się na siłę do nowo wyc...
@korporacion: TBC - otwierasz zielone wrota, idziesz na inny świat, lore nie ma sensu ani nie zostało wyjaśnione (chyba że wątek Ilidana w Legionie po 10+ latach xD)
Wotlk - fabularnie też nie ma sensu, turniej rycerski na terytorium wroga, idiotyczny chain quest dk (zabij największych bohaterów - ożyw ich - nastaw ich przeciwko sobie xD), Arthas znowy wyjaśniany w kronikach że chciał zabić czempionów

Wiadomo jakie było lore później, razem