Wpis z mikrobloga

@Trybun_Plebejski: bo do wyborów jeszcze 3 lata. Myślę, że Holownia liczy na rozłam w PO i podebranie kąsków. Niestety, ale wydaje mi się że po to za duża partia, z funduszami, kilkadziesiąt tysięcy członków.. Tak łatwo się nie rozpadnie. A byłoby to najlepsze co mogłoby być dlą opozycji
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: W takich gliwicach 500 plus i 13,14 emerytura to odmieniły zycie wielu ludziom. Widze to po swoich dziadkach. Przezyli komune, bide, nigdy nic nie bylo i nagle ktos im daje tako za free. Sprzedaja kraj za dodatkowe dwie wyplaty i ich nic nie obchodzi bo wazny jest ich interes, i tak umrą wiec co ich obchodzi do bedzie dalej. Tak widze rozumowanie tych osob.
  • Odpowiedz
@dqdq1: W sumie to niekoniecznie 27% głosujących na PiS w 2019 ma ich teraz w dupie - równie dobrze może to być mniej, a reszta tych "brakujących" wyborców PiS zdążyła umrzeć.
Skoro od ostatnich wyborów zmarło się m.in. księdzu Michałowi Bednarzowi z Radia Maryja, biskupowi Józefowi Zawitkowskiemu popierającemu Radio Maryja, księdzu Andrzejowi Maryniarczykowi popierającemu Radio Maryja, księdzu Romanowi Dzwonkowskiemu z Radia Maryja i Katarzynie Łaniewskiej popierającej PiS, a przy tym wiadomo,
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: No to jest nie do zrobienia, każda partia: PO, Nowoczesna, Zieloni, Lewica, 2050, ma struktury i ludzi w terenie. W każdej tej partii jest również walka o władzę wewnętrzną. Jeżeli masz rozbudowane struktury w całej Polsce, musisz część ludzi chociażby "zadowolić" dobrymi miejscami na liście wyborczej. Musisz część z nich "udobruchać" aby utrzymać się we władzy w danej partii. A niestety miejsc na listach jest liczbą ograniczona. Więc niestety, nie
  • Odpowiedz
@Khaine:

A za źle odczytane intencje chciałbym przeprosić, bo na wykopie naoglądałem się już tylu "centrystów" co to głosują na Lewicę albo Konfederację (i #!$%@?ą wszystko inne z uporem maniaka, a Hołownię w szczególności), że rzadko zdarza się spotkać prawdziwego.


Nic się nie stało, wszyscy wiemy jak to na tym Wykopie bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatecznie się zgadzamy, więc wirtualnie podaję rękę i życzę wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz
@Fixusa: akurat jestem za podniesieniem wynagrodzeń posłów i ministrów. To niedorzeczne że zarabiając pensję średnio rozgarniętego programisty w Warszawie odpowiada się za kraj.
  • Odpowiedz
  • 0
@WuDwaKa PiS ma jakieś 25% twardego ideologicznego elektorat. - będą na nich głosować zawsze bo lewactwem itp. Więc wynikiem mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@lucaseq: I to jest największy sukces władzy. Każdej, która tak sformatuje wyborców. Wtedy innych sukcesów nie trzeba a mleko i miód płyną dla wybranych.
  • Odpowiedz