Wpis z mikrobloga

Witajcie! Sami wiecie co się stało ostatnio na szkolnej... Zdania są podzielone co do "sprawiedliwości" przez tajemniczego pana z Mercedesa eS. (bo rodo). Jednakże jestem w stałym kontakcie z Wojtkiem i podjąłem się złapania sprawcy i doprowadzenie go do odpowiedzialności. Możecie Majora nie lubić, możecie go nie oglądać, jechać po nim jak po MOPRze ale jedno jest pewne - to było jego źródło dochodu... Podatki płacił, zaległości nie miał. To, że Sraaaadek i Aron są zerami to już każdy z Was wie - oni nic z tym nie zrobią, NIC! Major powiedział mi to i owo co Sławeczek naopowiadał mu po tej akcji - to jest abstrakcja. Powiedziałem Majorowi że mu pomogę więc działamy. Zachęcam i apeluję do wszystkich! Wpłaćcie minimum, każdy po najmniejszej kwocie i dopadniemy łochudrę z Mercedesa. To są koszta więc nie myślcie, że ktoś coś zrobi za darmo... Ja nie chce z tego nic. 80% z zrzutki idzie na prawników, paliwo, założenie spraw, adwokatów itp, 20% idzie dla Majora i Krzyśka. To co milusińscy, działamy z koorwami?
P.S: pluje na szuje z Bielska
P.S2: nie hejtujcie.

Tipply: https://tipply.pl/u/zakrecony1794
#kononowicz
  • 35