Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie, albo raczej rozpaczliwą prośbę o pomoc, jak to tylko wykop potrafi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy punkt widzenia mile widziany.

5lat temu zmieniłam pracę. To było korpo, w którym zaczeli rządzić ludzie, którzy w ogóle nie znali się na pracy. A ci bez chęci brania udziału w wyścigu szczrów i donoszenia kierownictwu na kolegów, byli omijani przy podwyżkach albo zwyczajnie ignorowani. Wkurzyłam się, gdy osoba z dużo niższymi kwalifkacjami zaczęła rządzic moją pracą i zlecać mi swoją robotę. Pani P. była ulubienicą poskiego kierownicta i miała tzw chody, a potem sama sie ogłosiła moją kieroniczką, ku zaskoczeniu nawet mojego bezpośredniego szefa. To obcokrajowiec, wiec nie właczał sie w nasze polskie piekiełko.

No i tak minęło 5lat. Praca spoko, ludzie w miarę, ale pracy dużo. Jednak dzisiaj dzwoni do mnie mój kieronik i mówi, że pani P. złożyła cv w firmie, i powołuje sie na mnie, że ją znam i wiele projektów ześmy razem zrobiły, więc ma pewnie dościwadczenie, a tacy ludzie na rynku to skarb.

No i co ja teraz mam z tym zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600edf267298ba000a3b4f98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 4