Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W piątek kupiłem zegarek na włoskiej stronie #amazon i zapłaciłem Revolutem. W historii konta miałem tylko rachunek na 0 euro i status oczekujące.
Dziś pozycja ta została skreślona a status zmieniony na 'zwrócono'. Na włoskiej wersji Amazona dalej widzę ten zegarek w dziale My orders ale nie mogę trackować czy pobrać faktury.
O co tu biega? Czy pieniądze zostaną pobrane w momencie wysyłki zegarka, czy coś tu poszło nie tak?

#revolut #amazonit
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: Ok, ale wymaga to jakichś ruchów z mojej strony? Miałem w jakiś sposób zaakceptować to żądanie z piątku na revolutcie, czy póki co wszystko jest git?

Jak to pytanie pojawia się na tagu co chwila to sorry, o ile tego 0 euro się spodziewałem, tak zmiana statusu na 'zwrócono' już mnie zastanawia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: Czyli póki co się nie martwię i czekam na dalsze ruchy z ich strony, ew. mail o problemach z płatnością.

To jeszcze jedno lamerskie pytanie - amazon.it, amazon.de, amazon.com - to wszystko oddzielne byty i jak kupię coś na jednym z nich to nie widzę zamówienia w historii transakcji na pozostałych?