Wpis z mikrobloga

https://www.fronda.pl/a/najbardziej-spektakularny-cud-amputowana-noga-odrosla-mu-we-snie,156192.html

Chłopu noga odrosła w 1640, są na to papiery ówczesne RTG itd.

Odcięta noga, która po przeszło dwóch latach przebywania w ziemi całkowicie zgniła, dzięki bezpośredniej interwencji Boga została przywrócona do życia i połączona z resztą żyjącego ciała. Jest to z pewnością dany nam przez Chrystusa znak i zapowiedź zmartwychwstania naszych ciał w dniu Paruzji.


od 1640 do 2021 roku nie odrosła jeszcze nikomu noga(otaczają nas ludzie małej wiary). Tutaj taka kompilacja ile czasu minęło od potwierdzonych przez KK cudów:
Od ostatnio odrośniętej nogi minęło 381 lat.
Od wskrzeszenia zmarłego około ~2000
Od zabicia jedynego znanego prawdziwego smoka przez Jerzego ok. ~1700
Od bilokacji ojca Pio ~58 lat
#bekazkatoli #kosciol #religia #bog #katolicyzm
  • 32
  • Odpowiedz
@bojesieminusow:
Przypomnijmy zdarzenie z życia Mojżesza, kiedy na polecenie Boga przyszedł do faraona z Aaronem:

Wj 7:10: "Kiedy Mojżesz i Aaron przyszli do faraona, uczynili wszystko tak, jak im polecił Jahwe: Aaron rzucił swoją laskę pod nogi faraona i jego służących, a laska przemieniła się w węża,

Wj 7:11: "Wtedy faraon kazał przywołać mędrców, zaklinaczy i jasnowidzów egipskich i ci, za pomocą swoich sztuczek, uczynili to samo,

Różne cuda,
  • Odpowiedz
@bojesieminusow:

Mam podobnie mocnego herosa nekromantę:

Biskup Stanisław Szczepanowski miał wskrzesić rycerza Strzemień-czyka, od trzech lat już pogrzebanego, by dał on świadectwo legalnej sprzedaży swej posiadłości Kościołowi. Biskup nie miał dokumentu potwierdzającego tę transakcję, a rodzina zmarłego kwestionowała fakt odsprzedaży wsi. :) To bardzo ciekawa postać

Super biskup!

edit:
Legenda o wsi Piotrawfin, której pierwszym właścicielem był Piotr Strzemieńczyk.
Czyli o mocy modlitwy ówczesnych biskupów, co zmarłych do życia przywrócić potrafili.
  • Odpowiedz
Biskup Stanisław Szczepanowski miał wskrzesić rycerza Strzemień-czyka, od trzech lat już pogrzebanego, by dał on świadectwo legalnej sprzedaży swej posiadłości Kościołowi. Biskup nie miał dokumentu potwierdzającego tę transakcję, a rodzina zmarłego kwestionowała fakt odsprzedaży wsi. :) To bardzo ciekawa postac Super biskup!

edit:Legenda o wsi Piotrawfin, której pierwszym właścicielem był Piotr Strzemieńczyk. Czyli o mocy modlitwy ówczesnych biskupów, co zmarłych do życia przywrócić potrafili.


@wiecejszatana:
Paanie, u nas w Warszawie ad
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: W sumie ostatnie co mnie trzymało przy religii to były cuda, egzorcyzmy i inne niezwykłe rzeczy. Myślałem sobie, że to wszystko jest dobrze udokumentowane i skoro tylu poważnych (xD) ludzi o tym mówi to coś w tym jest. A jak się później bardziej zainteresowałem tematem to zauważyłem jakie to wszystko jest oszukane i naciągane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polonus: ciekawi mnie twój wpis. Ludzie szli kilkadziesiąt kilometrów #!$%@? wie po co, #!$%@? wie gdzie, nagle zebrali sie w jednym miejscu (kij wie ktorym) i nagle akurat w tym miejscu (mniej wiecej nieoznaczonym) zaczęły dziac sie cuda, tak?
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: @pan_cebularz: No tak - podobnie charakterystyczne jest, że egzorcyzmy nie są nagrywane. Widocznie szatana peszy obecność obiektywów kamer. :)
Żadne objawienie również nie zostało nagrane. Nie nagrano bezpośredniej transmisji z nieba ani ukazania się komuś Marii z Nazaretu. Zawsze jakaś boska/nadprzyrodzona postać ukazywała się dzieciom lub wieśniakom wiele lat temu. Zaś ani Bill Gates, ani Elon Musk, ani Warren Buffett, ani Jeff Bezos, ani Amancio Ortega nie mieli objawień.
  • Odpowiedz
@hihi_jery: No właśnie w tym rzecz kolego, ze w miejscu zapowiedzianym przez 3 biednych niewykształconych prostych dzieci zjawiło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi zjeżdżających się z całej Portugalii! nie tylko fanatycznych katolików ale ludzi totalnie nie dającym wiary w objawienia którzy przyjechali na własne oczy wykpić te całe "gusła" coś jak twórca tego wątku i potwierdzali to nietypowe zjawisko. Wyobraź sobie, ze skala wydarzenia była taka ze władze Portugalii zrobiły wszystko, aby
  • Odpowiedz