Wpis z mikrobloga

znalezisko z takim tytułem
Policja ma dość protestów (BLM?) i rozjeżdzą agresywny tłum blokujący przejazd

z tagimi tagami: #swiat #policja #bekazlewactwa #sport #wydarzenia

tymczasem:

The Seattle Times The people had gathered for a street race, The News Tribune reported.

The News Tribune Tacoma police car plows through crowd of pedestrians gathered at downtown street race

The Guardian - Two hurt as police officer plows car through crowd at Tacoma street race

Yahoo News - Police car in Tacoma, Washington, smashes through crowd watching street racers

i tak dalej, i tak dalej street racer opie @decentralizacja, mogłeś to otagować #motoryzacja a nie #bekazlewactwa i podarować sobie rasistowskie komentarze w opisie

Pobierz
źródło: comment_1611545323xrvhRWT0MMatN8jqKNFgZL.jpg
  • 3
@k1fl0w: https://pl.wikipedia.org/wiki/Znak_zapytania

a nie #bekazlewactwa


tłum rzucający się na policję i ciągłe boje z policją w USA mają obecnie dość jasny kontekst, @k1fl0w

do tej pory rasistowska policja puszczała płazem różne tzw "małpie charce" [1] zależnie od rasy sprawców.

Ja tam nie będę patrzył obojętnie na rasizm na poziomie instytucji publicznych, należy to zwalczać. Wiem że wy na lewicy lubicie takie nierówne traktowanie ludzi przez nawet podmioty publiczne, ale to nie
https://pl.wikipedia.org/wiki/Znak_zapytania


@decentralizacja: jesteś debilem?(dałem znak zapytania)
PS zgłoś to proszę do moderacji za atakuje mnie, pewnie spadnie

tłum rzucający się na policję i ciągłe boje z policją w USA mają obecnie dość jasny kontekst,

nie prawda, chociażby ostatnie wydarzenia na Kapitolu pokazują inaczej
no ale może jesteś z tych, którzy twierdzą, że to antifa i BLM(a jeśli tak to powiedz od razu i tutaj zakończymy)

do tego zamknąłeś się w bańce,
nie prawda, chociażby ostatnie wydarzenia na Kapitolu pokazują inaczej no ale może jesteś z tych, którzy twierdzą, że to antifa i BLM


@k1fl0w: już udowodniono że były tam osoby z antify czy jacyś inni terroryści z tych klimatów

(a jeśli tak to powiedz od razu i tutaj zakończymy)


o to fajnie, z lewactwem nie ma sensu dyskutować. Będą podpalać wszystko w USA przed ponad 200 dni, wprowadzając terror na niespotykaną od