Wpis z mikrobloga

  • 250
@murza falszywa równość. Eh, przecież wiara w magicznego gościa, który z jakiegoś powodu robi wszechświat, żeby na jednej z planet się pokazać i nauczać że trzeba odpoczywać w niedzielę i zabijać się w wojnach o to kto ma rację co do sposobu jedzenia wafla to dokładnie to samo co walka o równe prawa dla osób homoseksualnych, kobiet czy sprzeciw wobec narosłych przez lata nierówności społecznych.
@murza: Nie ma to jak porównywanie umiarkowanego (letniego?) chrześcijanina ze skrają i radykalną opcją lewacko komunistyczną. Takich obrazków w różnej konfiguracji to można zrobić mnóstwo. Ja np. widzę tego po prawej z tym krzyżem wbitym w mózg i każdym znaczkiem tego z lewej przekreślonym. Może jeszcze z banerem "śmierć pedałom". A ten po lewej z tylko jednym znakiem. Np serduszkiem. No ale, wtedy wzbudzamy niechęć do ludzi nie tych co trzeba.
@edgar_k: choćby prawo do dziedziczenia po partnerze bez daniny dla państwa. Jakby hetero takie coś musieli płacić a homosie nie, toczył byś pianę z pyska i rozpętał rewolucje, ale jesteś w tej komfortowej sytuacji że jesteś po stronie uprzywilejowanej, więc możesz sobie patrzeć na walkę innych z góry i walić takie głodne kawałki o że nie ma problemów z równouprawnieniem.
@Hrjk: Żaden z prawaków który ci odpisuje 'xD' nie powie ci czemu się nie zgadzają bo sami niewiedzą albo są to argumenty na poziomie dzieci z podstawówki. Taki tuz intelektu jak @edgar_k również ci nie powie więcej niż to że to ty jesteś problemem bez podania żadnych argumentów bo to jedyne co prawaki mają do powidzenia. Nie masz racji bo nie, i tyle. Prawacka szkoła myślenia, czyli jego brak.

A spójrz
@edgar_k: choćby prawo do dziedziczenia po partnerze bez daniny dla państwa. Jakby hetero takie coś musieli płacić a homosie nie, toczył byś pianę z pyska i rozpętał rewolucje, ale jesteś w tej komfortowej sytuacji że jesteś po stronie uprzywilejowanej, więc możesz sobie patrzeć na walkę innych z góry i walić takie głodne kawałki o że nie ma problemów z równouprawnieniem.


@qwarqq: A czy osoby hetero dziedziczą za dam fakt bycia
@Antlioon teraz tak dokładnie jest. Heteroseksualne zwiazki mają wszystkie przywileje, a homoseksualne praktycznie w polskim prawie nie istnieją?


@Hrjk: Heteroseksualne monogamiczne i to tez ograniczone (trzeba być kawalerem albo rozwódka i tak dalej).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UrbanHorn: Bo ogólnie mam za przeproszeniem we dupie te polityczne wojenki, a tym bardziej tutaj. Na portalu dla debili xD Dla mnie i jedna i druga strona to umysłowe szambo, więc też nie mam zamiaru zbytnio się wysilać jeśli już zabieram głos xD
@Colis chociażby takie że klasa średnia w Polsce nie istnieje. Jesteś albo zbyt biedny by się wybić albo zbyt bogaty by upaść. Robi się Ukraina z oligarchami zmieniającymi limuzyny jak rękawiczki, bo ojciec w latach 90 miał układy i założył firmę po taniości z wyprzedaży po upadających zakładach państwowych i biedotą która na tę limuzyny pracuje zadłużając się na 25 lat żeby mieć gdzie mieszkać.

Tylko zdrowa klasa średnia jest jakimkolwiek zabezpieczeniem