Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przekonalem sie dlaczego jest taki "hejt" na taxiarzy i dlaczego mają taki bol dupy o ubera

Poznań dworzec główny, zawsze jezdzilem uberkiem na mieszkanie, trasa okolo 3km w poznaniu, koszt uberka 10-12 zł. Ponyslalem sobie a co bede czekac na uberka iak taxi stoi to podchodze do taxi

Pukam otwieram drzwi, za kierownica starszy pan z wąsem, pytam sie go czy wolny, potwierdza.

Wiec pytam sie za ile mnie Pan dowiezie na ulice xyz, jego odpow8edz mnie po prostu zszokowala - mowi ze 40 zl xDD

Ja wielkie oczy i mowie mu "Pan chyba #!$%@?, jak uberem stad place 12 zl max za tą samą trase"
Chlop co sie czerwony na ryju zrobił, krzyknal ze mam se csekac na ubera i jebnal drzwiami xdd

Bylem przygotowany na jakas roznice w cenie no ale #!$%@? nie na czterokrotnosc tej ceny xD takze dolaczam do #!$%@? wasatych złotów xd

#taxi #uber #zlotowy
  • 3
@Amazing_High94: no niestety w takich punktach czesto stoja takie mafie i #!$%@? z tym mozna zrobic

czasami pkp podpisuje umowy z korporacjami na obsluge danych dworcow wtedy jest git - jesli nie to zjezdzaja sie takie berety bez korpo z 6zł na szybie i kasują jak za zboże a innych wyganiają