Wpis z mikrobloga

przez infocar jesli mam ustawiony termin na 20 lutego i jest to juz oplacone, a pojawil sie wczesniejszy termin na stronie to pierwsze musze zrezygonowac z tego pierwszego terminu i dopiero ustalic ten wczesniejszy, czy oni sami po prostu anuluja ten na 20 lutego?
#prawojazdy
  • 7
@Tiazz: dlugo trwa anulowanie, ktos to musi potwierdzic, czy system sam to robi? bo troche lipa jezeli anuluje, a pozniej np jutro juz nie bedzie tego terminu wczesniejszego dostepnego
@gA22: Jak mi płatność nie przeszła i musiałem anulować rezerwację to anulowanie poszło od razu. A będziesz się zapisywać w tym samym ośrodku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gA22: ja raz myślałem, że zrezygnuje i będę miał szybciej, bo pojawiło się kilka naście wolnych miejsc. Ostatecznie odblokowali mi, następnego dnia rano, jak już nic nie było ()
@gA22 ja anulowałam kilka razy i trwało od 5 do około 30 minut. Zawsze w tym czasie ktoś już zdążył zająć ten zwolniony termin, więc w końcu zrobiłam tak, że anulowałam rezerwację i po prostu czekałam na zwolnienie się szybszego terminu. Nie wiem jak szybko u ciebie rozchodzą się takie miejsca, ale u mnie tak w ok 5 minut i nie ma szans żeby zdążyć anulować i zapisać się na nowy termin