Wpis z mikrobloga

@rvyz
@L3gion
no wiem że szału nie ma, ale nie chce kupować karty na przeczekanie za parę stówek, potem bawić się w sprzedawanie jej i szukanie czegoś lepszego bo mam takie własne przemyślenia że tak szybko się nie poprawi sytuacja na rynku
@maxcius: jak mozesz jeszcze poczekac to czekaj, chyba ze potrzebna ci karta na juz. Ja mojego gtx 1660 super kupilem w pazdzierniku za 750zł nówke, a teraz jak patrze na ceny to mogłbym go sprzedac za 2x tyle XD
@majk3l
Karta graficzna SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 570 4 GB
jest też spoko oferta, 650, używana i 3 miesiące gwarwncji
Tylko czy jest sens dopłacać te 50zl do 570? Patrzyłem na testy wydajnościowe w grach to tylko parę fps do przodu.
IRE Nitro+ Radeon RX 570 4 GB


@maxcius: za sapphire i wersję Nitro zdecydowanie warto nawet 2 stówy dopłacić. Jeszcze dodając, że to 570 a nie 470 to podwójnie warto.
@Czapelek: dodatkowo zakładając średnią cenę nawet i 2000 za kartę zwrot po 10 kartach następuję po ok 1500dniach czyli +- 4lata i dopiero wtedy zarabiasz na czysto więc gdzie tutaj opłacalność :D
@Czapelek: We spent around 6.000€ on the whole system. Based on current profitability we will earn that money back in just 6 months! After that, we will earn another 6.000€ by next Christmas! If the price of Bitcoin continues to rise, we will earn that money even faster. dobry z ciebie matematyk ;)