Wpis z mikrobloga

No kurde niechże ktoś powie, niechże ktoś pomoże... Gdzie się płaci za reklamy Google ADS? Na końcu wysyłają Ci jakieś dane do wpłayty? Ani przez chwile nie widziałem żadnego pola do wykonania płatności. I kiedy rozpoczyna się promowanie reklamy? Zrobiłem reklamę YouTube i moje okno wygląda tak jak poniżej - zupełnie nic się nie dzieje.
Nie znam się na tym i nie wiem o co chodzi. Może ktoś pomóc?

#reklama #biznes #pytanie #youtube #internet #google #googleads #adwords #googleads #marketing #reklama
Bunch - No kurde niechże ktoś powie, niechże ktoś pomoże... Gdzie się płaci za reklam...

źródło: comment_1611081436wzkkJR47if3Xmw7ftpaXkm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Bunch: Narzędzia i ustawienia => Płatności => Formy płatności Tam dodaj kartę i potem doładuj sobie konto ADS za jakąś kwotę. Doładowanie się robi w 'podsumowanie płatności'
  • Odpowiedz
@debenek: Dobrze, dziękuję sprawdzę to. Już przelałem środki. Teraz możecie mnie poinstruować w jaki sposób jakby rozpocząć START tej kampani? Bo ona znajduje mi się na liście, ma nawet zieloną kropkę jako "aktywna". Ale domyślam się, że ta zielona kropka nie oznacza startu kampani. W jaki sposób rozpoczyna się nadawanie reklam?
@krupek:
  • Odpowiedz
@Bunch: sprawdź, czy reklamy są już zatwierdzone. Kampania ruszy sama jak będą środki, dane o wyświetleniach itp mogą pojawić się z opóźnieniem
  • Odpowiedz
@debenek: W jaki sposób reklamy oznaczają się jako zatwierdzone? Na screenie jaki załączyłem widzimy coś takie jak "Stan: odpowiedni". Mam rozumieć, że oznacza to zatwierdzenie reklam?
Piszesz, że kampania rusza automatycznie jak na koncie znajdą się środki, tak?

Środki dojdą z opóźnieniem więc kampania zaplanowana na 1 dzień dzisiejszy pewnie nie ruszy bo się termin nie zgodzi. Domyślam się, że będzie trzeba później ręcznie zmienić datę ich trwania na inną
  • Odpowiedz
@Bunch: kampania to nie to samo co reklama, musisz trochę poczytać jak chcesz tam sam działac bo nie dasz tak rady, ads to potężne narzędzie. Ja niestey nie robiłem nigdy kampanii video wiec nie pomogę dokładniej. Jak doładowałeś kartą to jest kominikat o opóźnienie, ale środki są od razu, sprawdz w podsumowaniu płatności
  • Odpowiedz
@debenek: Ja po prostu klikam w swój filmik na YouTube i wybieram "promuj", dzięki temu już mam uproszczoną drogę bo ten kreator układa się pod film. Mam mało opcji do wybrania.
  • Odpowiedz