Wpis z mikrobloga

Cześć, wpadła mi dzisiaj w ręcę całkowicie przypadkowo taka Certina DS-8 Powermatic 80, zegarek chyba nie jest już produkowany bo nie mogę go znaleźć na stronie producenta (ref. C033.407.11.053.00). Na żywo wyglada super, koperta 39mm, 80 godzinna rezerwa chodu, wskazówki i indeksy w stylu Royal Oaka, data na godzinie 6, bransoleta z zapieciem motylkowym, szklany dekiel.

Normalnie bym go zostawił ale mam juz jedna Certine a raczej drugiej nie potrzebuje, co robić? Sprzedać Moon Phase i zostawić Powermatic 80, czy zostawić Moon Phase?

#zegarki
Pobierz Wygrywzwyboru - Cześć, wpadła mi dzisiaj w ręcę całkowicie przypadkowo taka Certina D...
źródło: comment_1611072037ID3GtM9O89VlLWTPrEnvcd.jpg

Który zostawić?

  • DS-8 Moon Phase 27.9% (12)
  • DS-8 Powermatic 80 72.1% (31)

Oddanych głosów: 43

  • 15
@miiihau: nie moge za bardzo go ponosic bo to nowy wiec albo go zwracam albo zostawiam

Raczej OP 36 dla biedaków jezeli juz, na cokolwiek innego trzeba miec juz tone siana ale i tak najpierw musze kupic mieszkanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mi to sie z miesiaca na miesiac zmienia koncepcja tego co chcialbym miec ale tak czy inaczej musze kupic chociaz jednego Rolexa w calym swoim
Pobierz Wygrywzwyboru - @miiihau: nie moge za bardzo go ponosic bo to nowy wiec albo go zwrac...
źródło: comment_1611075864TtxF82k8ExeEeuEEYOe8Ya.jpg