Wpis z mikrobloga

Możecie mi powiedzieć jakim cudem rządzi PiS i ich notowania od wyroku się już odbiły, zaczynają mieć z powrotem 40%, tymczasem opozycja ciągle traci? WTF, wszyscy #!$%@? i wszyscy głosują na PiS. Nie ma nadziei dla tego kraju
#polityka
  • 13
@Bounty: Nie jestem pewien, ale te sondażownie mają dość stałe grupy, na których wykonują badania i one na przykład nie potrafią idealnie uwzględnić frekwencji. Druga sprawa, że pewnie chodzi ci o Estymatora dla DoRzeczy, a tym sobie można pupę podetrzeć.
@Bounty: A daj spokój - ostatnio jeden z dyrektorów miał u mnie "coming out" wreszcie ujawniając, że jest takim typowym pisuarem oglądającym TVP, Radio Maryja i jakieś z tym związane teorie spiskowe, a nie wyglądał na takiego. Normalnie jak opowiadał mi te swoje mądrości, bo widać jego kobita ma już go dość i nie chcę tego #!$%@? słuchać, to aż mózg od tego skwierczał ()

Parafrazując Burego
@Bounty: Bo po imbie z aborcją część pisiorow sie wstydzila i w sondazach wskazywala kogos innego lub blefowala, że nie poszliby glosowac. Teraz czesc wraca bo nie dostala tez sensownej alternatywy. Inna sprawa ze sondaże to jest zagadka, przed parlamentarnymi PiSowi zawyzano np. a do tego sondazownie kompletnie nie wiedzą jakie oparcie ma Hołownia stad roznice w badaniach
@Volki: gościu ja nawet nie jestem lewicowcem, jestem liberałem - wolnorynkowym. Myślę że to pokazuje tylko tylko, jak słabe jest zainteresowanie Polaków polityka, i jak duże jest zamiłowanie do socjalizmu. Wystarczyło skierować całą propagandę pod katolików i osoby starsze i jest stabilne 40%. A jak widzisz aborcja jest ważna, PiS stracił 7% przez chwilę na awanturze wokół aborcji. To co w takim razie jest dla ciebie takie ważne dla Polaków a
@Volki: ale jak to się koreluje z tym, że PiS jest za to odpowiedzialny a im rośnie. Jakie jest na to wytłumaczenie oprócz tego że Polacy biorą po same bile od Rydzyka i kaczora?
@Bounty Tak się koreluje, że SLD głosowało za nielegalnymi wyborami a PO-KO za bezkarnością Szumowskiego, już o spiskach z dyktatorem™ Kaczyńskim nie wspomnę.

PiS ma popleczników u totalnej opozycji, która jeszcze krytykuje Konfederację z PiSem xD
@Bounty: Estymator dla "Do Rzeszy" zawsze daje PiS-owi w sondażach wyraźnie ponad 35%. CBOS również zawsze jest dość łaskawy dla PIS-u. Co inna sondażownia, to inny wynik.