via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kilka osób na tagu pisało, że ich zawodnicy w ok. 60 minucie nie mieli w ogóle kondycji. Czy to bug? Odpowiedzi były, że nie, że pewnie korzystali z pressingu. Dzisiaj w LW i mnie to spotkało. W 60 minucie wszyscy gracze dosłownie 0 kondycji. Gość z którym grałem prowadził 2:0, strzelilem na 3:2 dla mnie, dał pauzę u niedługo moi zawodnicy zero kondycji. Jego napastnicy mijali moja obronę i nic nie mogłem zrobić.
Tym sposobem dołączam do zwolenników teorii bugowej.
Nigdy wczesnej nie miałem takiej sytuacji. Grałem jak zawsze, nic nie zmieniałem, pressing po utracie piłki.
#fut
  • 3
@kavec: ja gram zawsze na zdecydowanym pressingu i zdarzyly mi się z 3 mecze w LW kiedy staminy pod koniec było blisko zera, pozostałe mecze bez zmian, czyli jak zawsze napastnicy około połowy. Nie odpalałem wówczas ani pressingu zespołowego ani nic z tych rzeczy i tez się zastanawiałem co mogło to spowodowac.