Wpis z mikrobloga

@Herato: @Koliat: @Polanin: Obecnie mam iPhone 11, iPad Air 2020, i Mb Pro 2020 M1, i osobiście uważam ekosystem Apple za... przehypowany. Nie oferuje mi on nic ponad to co oferował Windows 10 z dowolnym smartfonem z Android. A jest kilka mechanik, które mnie irytuje. Dlaczego kliknięcie na czerwony guzior, nie zamyka aplikacji, tylko jej okno? :D. Dlaczego kliknięcie na Dock, nie minimalizuje aplikacji? Dlaczego nie ma wbudowanej aplikacji,
@CarlVonVogel: xD. A co tutaj do chwalenia? xD. Jak to tylko elektronika użytkowa. Zacząłem od iPhone uwaga 11 nie 12 tak jak napisałeś. Nie podchodzi, i tyle. Sądziłem po prostu, że sprzęt tej marki będzie miał coś więcej do zaoferowania, a niestety nie ma. Dlatego zainteresowałem się linią Surface od Microsoft, bo jednak sprzęt ma służyć do pracy. A nic mi po M1 skoro Matlab owszem uruchamia się, ale do pierwszej
@Ciero: Ja musiałem używać iPhone-a przez prawie 3 lata i mnie nie przekonał w ogóle. Męczyłem się z nim i tyle, więc nie kupię w własnej woli nic z ich systemem. Jeśli Ci nie pasuje ten system to po co pchać się w Apple?
@Polanin: Dokładnie o tym mówię. Sądziłem, ze jakoś mi się to zgra, i zaskoczę. Obecnie raczej sprzedam, i przejdę na jakaś klasykę Android + coś na Windows 10.