Wpis z mikrobloga

#koty #kitku #zbiorka #zwierzaczki
Witojcie Mirabelki i Mirki w tym nowym roku hej.
Każdy by chciał by ten nowy rok zaczął się jak najlepiej. Są niestety i tacy, którzy zaczęli ten rok niezbyt ciekawie.
Dla nas nowy rok zaczał się bez szczególnych zmian, to jednak stowarzyszenie, któremu razem z różową pomagamy systematycznie potrzebuje pomocy. Chodzi o stowarzyszenie pomocy bezdomnym kotom "Felis" w Lublińcu fb. Robią co mogą by pomagać zwierzakom jak tylko mogą, jednak finansowo nie są niezależni. Zorganizowali zbiórkę (Link) na najpotrzebniejsze rzeczy i ja w ich imieniu prosiłbym każdego, kto może choć trochę sie dorzucić o wsparcie dla nich. Od nas poszła już skromna pomoc, jednak nadal to za mało.
Wiem, że nie wszyscy rozumieją pomoc bezdomnym zwierzakom i nikogo nie mam zamiaru zmuszać do niej. Na ogół jednak takie zwierzaki nie są winne swojej bezdomności. Ludzi odpowiedzialnych rzadko kiedy uda się ukarać za ich czyny. Natomiast ludzie, którzy działają bezinteresownie powinni otrzymać za swoją działalność pomoc. Państwo wiadomo jak do takich organizacji podchodzi, dlatego zaś my musimy brać wszystko w swoje ręce.
Z góry dziękuję za każda wpłatę i życzę aby wszystkim, nie tylko wpłacającym wiodło się jak najlepiej.
"To mówiłem ja Jarząbek"