Wpis z mikrobloga

@uosiu: Mamy tu w Krakowie gościa, który dwupasmówką ciśnie na hulajnodze i tylko czekać aż mu wpadnie coś pod koło i stanie bokiem. Dla rowerów określona jest wysokość lampki dla hulajnogi nie wiem, stąd też droga dla was to tylko taka osiedlowa <30km/h A wiem, że 30 to Twoja nie jedzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Habemuspapam69: do jeżdżenia po mieście i do pracy? Czas przejazdu hulajnogą do pracy to jakieś 30 minut, Moto to jakieś 20 minut a dodaj do tego ubieranie się i rozbieranie. Jak jeździłem na Xiaomi m365 to wychodziła mi jedna bateria w jedną stronę, łącznie 5 dni roboczych za 1,20pln w prądzie. Chyba żaden środek transportu nie ma startu w kategorii kosztów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@25802117: silnik w uretanie, zalany smarem, deck zaklejony silikonem, zegary w uretanie.
Łożyska z podwójnym uszczelniaczem.

Starałem się ją zrobić tak że nie muszę się za bardzo szczypać w codziennej eksploatacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@josedra52: akurat kończył mi się leasing na motocykl, w międzyczasie pojawiło się kilka czynników. Wyszło mi, że 350 z 365 dni w roku jeżdżę po mieście i taka hulajnoga jest bardzo dobrym wyjściem. Na te dwa tygodnie mogę pożyczyć Tigera 800 od Taty albo wynająć coś innego w cenie jednej albo dwóch rat leasingu ;-)