Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, czy ktoś z Was ma #odkurzacz #xiaomi Handheld Vacuum 1C? Zamierzam kupić i projektuje dla niego miejsce w szafie. Potrzebuje dokładnie wiedzieć jakie ma całkowite wymiary szerokość/głębokość/długość (wszystkie akcesoria zamontowane w ścianie + szczotka do podłogi) a niestety w sklepie sobie nie zmierzę, bo zamknięte :/
W necie podają tylko rozmiar głównego modułu więc trochę danych mi brakuje. Szczotka ma mniej więcej 25cm(?) szerokości, ale nie wiem czy u góry nie jest szerzej

Dodatkowo: dobrze rozumiem, że 1C różni się od Handheld Vacuum (bez 1C) tylko czasem pracy?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Shoshon - Hej Mirki, czy ktoś z Was ma #odkurzacz #xiaomi Handheld Vacuum 1C? Zamierz...

źródło: comment_1610808148fH6QMIv6zUZymvplnRJ8I2.jpg

Pobierz
  • 10
@xzxzz niebieski w szerszym miejscu 12 cm (ale trzeba zostawić miejsce na kabel od boku), pomarańczowy około 126-127 że swobodnym zwisem szczotki, zielony 21,5 cm (bezpiecznie uznać 22) oraz szerokość samej szczotki 25,5 cm (lepiej liczyć 26). Dodatkowo w zestawie masz szczotkę do kanap, która nie ma przewidzianego uchwytu, więc dla niej nad jakimś miejscem pomyśl
@xzxzz super, dzięki wielkie. Po zamontowaniu reszty akcesoriów na górze szerokość górna nie przekracza szerokości szczotki, tak?
A jak się sprawdza ten 1C? Słabo zbiera jak sugeruje @SeekSouls, czy jako drugi odkurzacz (poza automatycznym) będzie spoko?
Przy ewentualnym montażu "bokiem" do ściany (w szafie) potrzebuje jakiegoś dodatkowego miejsca, żeby go wsunąć?
Chce jak najmniejsza szerokość wykorzystać, bo nie mam dużo miejsca :)
@Shoshon ja mam go jako jedyny odkurzacz w domu, daje radę przy dwóch psach posprzątać całość na jednym ładowaniu. Trzeba tylko uważać, żeby ta turbo szczotka nie zapchała się włosami. Czasem jakieś większe śmieci np jakieś kamyczki zamiast wciągnąć to strzela nimi do przodu, ale ja generalnie kupiłbym go jeszcze raz. Co do umieszczenia w uchwycie to tak, trzeba trochę więcej dodatkowego miejsca, więc wydaje mi się, że umieszczanie bokiem będzie dość
@xzxzz ok, czyli musi byc frontem do przodu. No nic, trzeba 26 cm to trzeba ;)

@SeekSouls dzięki, chyba taki montaż w takim razie jest we wszystkich odkurzaczach. Zatem miejsce z przodu jest potrzebne
@Shoshon a najszerszym miejscem na tym uchwyxie jest ta zaokrąglona podstawa bezpośrednio podtrzymująca odkurzacz od dołu. Jak chcesz zaoszczędzić miejsca na szerokości, to zaplanuj tak żeby odłączać ta szczotkę i wkładać ja oddzielnie, to prawie dwukrotnie zaoszczędzisz ( ͡ ͜ʖ ͡)