Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile macie stopni w biurze? Czy dla was temperatura 19 stopni jest normalna w biurze przy komputerze? U mnie jest 19 stopni i nic z tym nie zrobię bo Januszex chce oszczędzić na ogrzewaniu(ogrzewanie gazem)...Tak mnie to #!$%@?... oczywiście zgłaszałem, że to nie jest normalna temperatura siedząc 8 godzin przy komputerze kilka razy, ale on mówi " tu jest ciepło, jak podkręcę to się zgrzeje" choć wiem że tak nie jest. On wychodzi często pozałatwiać sprawy na mieście to tu, to tam i może mu to nie przeszkadza. Zresztą siedzi w pracy tylko średnio 4,5 h więc też to jest inna skala.... przy komputerze to on ogląda memy (szef menager i nic nie robi). Ehhh co robić? na zwolnienia łazić? Nie jestem zmarzlakiem i nie choruję, praktycznie w ogóle, nie wiem kiedy ostatnio nawet byłem chory, ale po tych 8 h stopy i dłonie to mam jak lody, nie mogę ich dogrzać po pracy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60016a1539a6d6000b2d5d4d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym zabierała koc i robiłą sobie co pół godziny gorącą temperaturę, bo nie mogłabym wytrzymać w takiej temperaturze. Ci co piszą, że 19 stopni to normalna temperatura to chyba jakieś spaślaki, szczupłemu człowiekowi w takiej temperaturze jest za zimno i tyle.