Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion u mnie babcia też zapominała masę rzeczy i wielu rzeczy nie ogarniała. Kiedyś dostała na moją matkę, bo kiedyś tam matka mieszkała jakiś list z banku z ulotką, że matka się może ubiegać o kredyt na jakąś wysoką sumę. Ona to zrozumiała że to jest dług taki wysoki i wydzwaniała codziennie o 6 rano pytać o ten dług przez parę tygodni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: Pamietam z dzieciństwa moja prababcie która kilka przez ostatnie kilka lat żyła z choroba alzheimera.
Nie zachowywała się jak ta pani na filmie, a raczej jak przestraszony, rzucony w nieznane mu środowisko kot.
Nie rozumiałem tego wtedy, ale dzisiaj wyobrażam to sobie tak: ja chory na alzheimera, nie pamiętam zbyt wiele że swojego życia, ostatnie moje wspomnienia to te sprzed 40 lat kiedy jestem innym człowiekiem, mieszkam w innym miejscu,
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: Kiedyś w szpitalu jak umierała moja prababcia to na sali z nią leżała staruszka ze straszną demencją. Kobieta leżała przywiązana pasami, agresywna, plująca, wzywająca wszystkich bardzo wulgarnie. Raz się lekko wychyliłem za parawan myśląc że może uda się ją troszkę uspokoić to rzuciła się na mnie jak jakieś zombie i tak trochę wyglądała. Widziałem dwójkę jej dorosłych dzieci i mówili że przez całe życie była bardzo wredną osobą o paskudnym