Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 40
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:00, Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny: Pawła, Arnolda, Izydora. Słońce podniesie się dziś o 07:59. Będzie oświecało nas 7 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:55 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:52. Ciemna noc zapadnie o 17:20, ale gwiazd można wypatrywać od 16:34.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 24
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana i pozostali
Cześć. Żyje więc bomba nie wybuchła. To była fosforowa, czyli nie taka straszna ¯_(ツ)_/¯
Smaczności oraz pysznośc samychi i gorących trunków aby nie zmarznąć i zamarznąć.
Trzymajcie się tam przy tym piątku. Ja tu jeszcze trochę
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Dzień dobry. Zaczynam właśnie HO od ciepłej herbaty na rozbudzenie, dziś nawet się z weekendu nie cieszę, gdyż niestety jeszcze trochę pracy w projektyh trzeba włożyć.
Trzmajcie się, miłego dnia i pysznej kawy!

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @omi-omi @mobutu2 @petla_sprzezenia @Pjotsze @MalaGlupiaMiejscowosc01 @TomTailor100 @Tanczacy_paralityk @unizony_czlonek @martica @piupiulaserem @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @shitty_support @slabehaslo @TullamoreD @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev

Dzień dobry, chyba dziś udało się wymienić wszystkich :)

Niby piątek ale jakoś u mnie też tego nie czuć. Dzieja się różne rzeczy, wraz można zacytawac mędrca ludwego 'jeździć obserwować' mimo że nie dotyczy to motoryzacji.

Miłego dnia, zamknijmy ten tydzień pracy z
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana

Kupiłam sobie wczoraj kwiatka razem z osłonką. Postawiłam na meblach i czekałam, kiedy niebieski się zorientuje xD Trzy razy przechodził obok a i tak skapnął się po prawie 2 godzinach
o.....i - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuc...

źródło: comment_16106994964VQnFk5DCyA1VgLxJPhS82.jpg

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.