Wpis z mikrobloga

@zakoo: w sumie to on starszy o 2 miesiące ale w Torino jest młodszy o pół roku Wilfried Singo, gra regularnie, a tak ogólnie to:
Piłkarze U21, którzy w tym sezonie Serie A grali najwięcej:

1. Gianluigi Donnarumma (Milan) – 1440 minut
2. Sebastian Walukiewicz (Cagliari) – 1421 minut
3. Gabriele Zappa (Cagliari) – 1285 minut
4. Alessandro Bastoni (Inter) – 1226 minut
5. Riccardo Sottil (Cagliari) – 1104 minut
6.
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Dzięki! Domyślam się, że przyglądasz się włoskiej lidze. Jak Ty oceniasz Polaka? Co się o nim mówi/pisze? Będzie z niego kłaliti plejer stanowiący o sile defensywy jakiegoś klubu z top 5 silnej ligi w Europie?
  • Odpowiedz
@zakoo: na pewno ma jeszcze czas, a to wielki plus, Cagliari raczej o utrzymanie do końca będzie grało ale to dobra szkoła życia dla niego, czas pokaże, jak będzie zdrowy to może pójdzie do jakiegoś lepszego klubu typu jakaś Verona albo Sampdoria
  • Odpowiedz
@patrykmajster: @patrykmajster: Obserwowałem go dość dokładnie gdy grał w Pogoni - robił na mnie ogromne wrażenie spokojem, pewnością siebie i taką dojrzałością kompletnie nie pasującą do jego wieku i pozycji na której gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądało mi się go po prostu z przyjemnością - świetnie się poruszał, asekurował, ustawiał. Kozak. Oczywiście jak na ekstraklasowe warunki, ale zdecydowanie z inklinacjami na dużą karierę (jak na
  • Odpowiedz