Wpis z mikrobloga

@ozo989: mam przeczucie że zamiast ugasić pożar to tym wystąpieniem - nomen omen nic nie wyjaśniającym czemu wydali to okrojone do granic gówno - tylko rozniecą ogien. Czemu zapytacie? CP to nie No Mans Sky, to nie jest sandbox do radosnego dłubania w planetach, bez sensu błąkania się po świecie, gapienia na krajobraz i kontemplowania nad zastanymi światami. CP to liniowy RPG: mamy teraz czekać ROK aż wydadzą kompletny produkt?

W
@ozo989: najlepsze, że to ma tyle łapek w górę, wszędzie komentarze Polaków, że wspaniale że miał odwagę zaadresować problemy i nie chować głowy w piasek xD
Nie wiem czy oglądający to mają problem z łamanym angielskim Iwińskiego żeby zrozumieć co mówi, ale on
1. Dalej trzyma narrację, że to wina przestarzałych konsol
2. Dalej utrzymuje że wersja na PC jest kompletnym produktem, a tymczasem obie wersje mają popsute AI policji, skopaną
@niewiempoco: kurde, facet wystawia się na ostrzał, sypie głowę popiołem, przeprasza i to jeszcze źle. I to nie byle pionek, ale sam główny-kurde-prezes. Gdyby postawili tam jakiegoś pionka, to zaraz byłoby gadanie, że prezes stał z batem po drugiej stronie kamery. Więc zasiadł sam. Mówi, że dali dupy, że to naprawia. I jeszcze źle.
Może lepiej, gdyby faktycznie odcięli się od kontaktu z ludźmi, powiedzieli coś w stylu "jak naprawimy, to
@Majku_: niech naprawią grę, a nie jakieś bugi i crashe. Jego dobrze oceniana wersja na PC to żaden wyznacznik jakości.
BTW
Na metacritic powinien powstać filtr recenzentów, zczarnolistowałbym tych od oceny CP
kurde, facet wystawia się na ostrzał, sypie głowę popiołem, przeprasza i to jeszcze źle.


@Majku_: Ale nie w tym rzecz że się odezwał więc znów źle ...świetnie że mają odwagę sypać głowę popiołem i to na poziomie CEO ...sypać głowę - tylko czy sypią tu głowę? Od kilku lat marketing głosił że ta gra leczy raka i ssie siusiaka a wydali produkt może w 30% zgodny z reklamą, do tego mocno
@niewiempoco: No nie wiem, jeśli łapki w górę pod filmem mogą być jakimś wyznacznikiem to ludzie to raczej kupili. Co bardziej hardcorowi gracze patrzący na temat od strony branży będą pamiętać (i rozpamiętywać), ale większość dostanie łatki po których będzie szczęśliwa i wybaczy/zapomni. Standard.

CP to liniowy RPG: mamy teraz czekać ROK aż wydadzą kompletny produkt?


Po patchu 1.2 będzie pewnie ok. To że roadmap jest na cały rok nie znaczy