Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc xfire to poznałem tylko właśnie przez cod2 i w zasadzie po regularnym graniu w cod2 już nigdy nie wróciłem do niego. Ja swego czasu jeszcze mapki tworzyłem, głównie pod zombie jak się grało na jakimś Fusion czy innym zombie modzie. Fajne community było, swego czasu nieważne jaki server to znajome nicki. Ja całe życie grałem z nickiem AchtungPL, może kojarzysz?
@fan_comy: Ale żeś przypomniał! A z 3 miesiące temu kolega z pracy płytkę pożyczał i przypomniał mi o tej gierce.

Pamiętam te kombinacje z grafiką, żeby na przeciętnym sprzęcie ponad 10 lat temu uzyskać 333fps, heh.
Lubiłem też czasem pograć tdm thompsonem na Toujane. Po godzinie dużego skupienia byłem zmęczony xD
Jeszcze ninja defuse była spoko akcją xD
booolooo - @fan_comy: Ale żeś przypomniał! A z 3 miesiące temu kolega z pracy płytkę ...

źródło: comment_1610609655brBOBp2yNRYURTxsMQLyxt.jpg

Pobierz
@fan_comy: Masakra jaka to super gra byłem, te procedury dostawania się do klanów xD tagi, bindy, uczenie sie miejscowek z których trzeba było granat rzucić żeby w dane miejsce wpadł. Pamietam że tam gdzieś przy tym kurniku można bylo kogos z tego ckm granatem ściągnąć. No i garand w usa najlepszy, u niemców kar98k był super jak dla mnie ruskie tą ppshke mieli świetną na takie rushe :) Ale się cisneło
@fan_comy: o jaka to była zajebista gierka, to było w czasach jak na moim osiedlu instalowali pierwszego kablowego neta i wszyscy mieliśmy takiego osiedlowego czata na którym właśnie można się było poznać i ponapierdzielać w gierki takie jak CS czy właśnie COD.

Teraz to jedynie na fb jakieś osiedlowe grupki na których najbardziej są aktywne stare baby i karyny, a wtedy na czacie to było max 30 lat z czego wiekszość
@fan_comy: I te co chwilę nowe klany, które powstawały z konfliktów w innych haha. Pamiętam, że FragExekutors czy jakos tak wymiatali, ja osobiście byłem w Blind Team, ale to na 1.3 :P Pamietam, że najbardziej denerwowało jak grałeś sparing, a jakiś noob z aimem wyskakiwał i cała zabawę niszczyl. Piękne czasy.