Wpis z mikrobloga

Chyba się przywitam z ludzmi tu na tagu
#depresja
To ze ją mam wiem dawno ale dzis sobie uświadomiłam jakie to cholerstwo jest ciężkie i najgorsze jest to że nikt nie widzi tej choroby poza sobą.
Zawsze gdy ktoś się mnie pyta co mi jest jak mam zly dzień (czyli codziennie), gdy odpowiadam wprost ze mam #!$%@? depresje to słyszę że 'to dobry' zart bo "hehe ty zawsze taka uśmiechnięta ". Chyba #!$%@? namaluje sobie usmiech jokera wtedy nie bede musiala udawac.
Przykład z mojej pracy, wnoszę zawsze dobrą, wesołą atmosferę, jestem duszą towarzystwa a gdy wracam do domu to mam takiefo doła i czuje sie tak samotna ze mogłabym sie szpadlem #!$%@?.
Jakoś tak musialam to z siebie tu wyrzucic
  • 23
@Zaqq: nie wiem, jem je przez 2 miesiące, jest o wiele lepiej, może to efekt placebo. ja jej wierzę, trzeba brać przez rok, żeby nie wróciło wszystko... zobaczymy co będzie
@Zaqq powodów takiego zachowania jest multum. Polecam dobrego specjalistę, który je wszystkie razem z Tobą przeanalizuje. Znajdziesz problem i będziesz go mogła rozwiązać.
@Zaqq: 90% kobiet zmyśla depresje by uzyskać korzyści. Takie są fakty
Zainstaluj tinderka i jedź na ons-dopaminka podczas stosunku z enrique spowoduje że depresja minie

160 zł