Wpis z mikrobloga

@pyczasty: dodaj jeszcze że 60 % gniotów pedra z szkolnej nie mają monetyzacji ze względu na przekleństwa . A najwięcej wyświetleń miał z filmów z knurem z afer xd Także od tych 50 tyś co policzyłeś odejmij 30 k . A no i fejkowe donejty też policzyłeś . Całokształt wynosi max 20 k
@pyczasty: Przypominam że menel kiedyś pokazał na gniocie pesel i stwierdził że i tak nikt nic na niego nie weźmie bo jest wszędzie pozadłużany. Wątpię żeby te długi spłacił więc jakby miał tyle na koncie to by sobie komornik zabrał, a zostawił mu najniższe wynagrodzenie tylko.
Do tego bezrobotny menel zarejestrowany w Urzędzie Pracy gdzie podpisuje że nie osiąga żadnego dochodu, ot tak trzyma sobie na koncie 50 tysięcy złotych.
Trzecia
@dizel81: Nie doceniasz przebiegłości menela. On cały czas nagina z tymi gniotami i lajty skrupulatnie co to minuty prowadzi. W jakiś sposób mu się to opłaca, czasem i on grubszą sumkę przygarnie od tych głupiutkich dzieci i widzów, którzy dopiero przybyli, bo przecież temu ma służyć troska o jego dobre imię na czacie (banują tam okropnie). Widzowie mają nie pamiętać Pedra jakim był kiedyś. Zauważ, że Pedro właściwie nie ma wydatków
Menel płacił 20zł dla śp. Janka Rodo żeby nagrać z nim film, więc zawsze liczył że wyjdzie na wyświetlaniach na dużo większy plus. Zobaczcie, że obaj mają na kanałach prawie tyle samo filmów. Wiadomo, że Pedro mniej zarabia ale on zarabia z premedytacją a Struś z amnestią na zakładanie worek na głowę.
@pyczasty: Wiem dokładnie o co b . A o zarobkach na yt wiem wszystko . Zarabiałęś kiedyś na yt że sie wypowiadasz ? Jak tak to pokaż słupek z zarobkami swój . Słuchasz tylko #!$%@? na tym tagu . Ja ci mówie jak jest wszystkie najlepsze gnioty meksyka są z knurem i majorem każdy wie. A dlaczego najlepsze ? Bo były dymy , a teraz yt karci momentalnie przekleństwo , wyzwiska
@hajterbystrzaka: spokojnie, po to jest ten tag, żeby sobie tłumaczyć pewne kwestie i nie spinać się. nie żyje tym tagiem wbrew pozorom, normalnie wyglądam i wypowiadam się. Nie zarabiałem nigdy na yt, poza tym zarabiać na yt a zarabiać na tipply to różnica. Słucham chętnie ale czasem trzeba delikatnie sprowokować
@pyczasty: No właśnie zarabiać na yt wytłumaczyłem wam jak on zarabia . A zarabiać na tipy każdy może powiedzieć że mu wysyłają 100 tyś zł niech pokaże kwit na to można wydrukować i pokazać widzow . Czemu nie zrobił tego bobolak ? Wiadome a te donejty też są fejkowe 300 widzów a on zarabia ok 600 zł xD Ja tu też wbijam raz na 2 miesiące czasami tyle i długo mnie
@pyczasty: 20zł zapłacił bo tyle obiecał, ale gdy przyszło do płacenia chciał Janka zrobić w #!$%@? i dać bodajże dyszkę tylko, ale że Janek liczyć potrafi nie dał się oszukać i zupełnym przypadkiem Jarek znalazł brakujące 10 złotych...
Jarek to sknera i pasożyt w 50k nie uwierzę ale 10-20k może mieć bo przecież on poza fajkami i alkoholem lub zakupami dla Iwonki (będąc już na miejscu bo jadąc do niej na